Wydawnictwo Kobiece

Daj się ponieść obsesji!

Chcesz się przekonać, że warto ryzykować? Potrzebujesz odwagi oraz kogoś, kto pomoże ci zrozumieć, że twoje pragnienia i potrzeby powinny stać na pierwszym miejscu i nie ma nic złego w dążeniu do czerpania z życia pełnymi garściami? Świetnie! Jeśli natomiast poszukujesz jedynie kolejnego sposobu na spędzenie czasu w ciszy i samotności, to również jest propozycja dla ciebie. W obu tych przypadkach sięgnij po książkę Uwikłani. Obsesjadrugą część kultowej trylogii erotycznej autorstwa Laurelin Paige.

            Pikantna historia miłosna, okraszona zmysłowością i tajemniczością. Uwikłani. ObsesjaNie pozwól sobie wmówić, że erotyczne historie są wulgarne i przeznaczone tylko dla wąskiego grona specyficznych odbiorców. Przekonaj się sama, że to nieprawda. Uwikłani. Obsesja to doskonała lektura, która pochłonie cię do reszty. To opowieść o obsesjach i o tym, jak potrafią one skomplikować życie. Czy obsesja może uratować miłość, czy ją zniszczyć? Czy w ogóle możliwa jest walka z przeszłością, zazdrością i niesprzyjającym otoczeniem, które zupełnie nie sprzyja rozwojowi uczuć?

            Sięgnij po Uwikłanych. Obsesję i przekonaj się, że to coś więcej niż książka czytana dla rozrywki i umilenia czasu. To klucz do twoich pragnień i brama do ich spełnienia.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*