Wydawnictwo Kobiece

Dlaczego świat pokochał Amy Schumer?

Zdominowany przez mężczyzn świat stand-upu zdecydowanie potrzebował gwiazdy takiej, jak Amy Schumer.

 

Przebojowa komiczka mówi głośno o tym, o czym inni wolą milczeć.

 

Zamów książkę >>> TUTAJ!

Czy kiedykolwiek miałaś kompleksy z powodu swojego wyglądu?

A może w pracy lub życiu osobistym doświadczyłaś dyskryminacji ze względu na płeć?

Czy skomplikowana relacja z rodzicami sprawiła, że dziś brakuje ci pewności siebie?

Jeśli na któreś z powyższych pytań choć raz odpowiedziałaś „tak”, to znaczy, że książka „Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Amy Schumer jest dla ciebie!

Uwielbiana w Ameryce aktorka komediowa i stand-uperka nie boi się poruszać tematów tabu – jej szczera i pełna błyskotliwego humoru biografia porusza problemy znane współczesnym kobietom. W „Dziewczynie z tatuażem na lędźwiach” Amy opowiada o dzieciństwie, rodzicach, którzy stracili fortunę; o chłopakach na jedną noc i własnej drodze od pucybuta do milionerki (i najbardziej wpływowej kobiety komika).

Świat pokochał Amy Schumer właśnie za to, że jest taka, jak większość „zwyczajnych” dziewczyn. Ma lekką nadwagę, wciąż buduje wewnętrzną pewność siebie, doświadczyła przemocy domowej i otwarcie przyznaje, że nie cierpi chodzić na siłownię.

Jej występy na scenie kabaretowej zdobyły serca tak wielu fanów, że w 2013 Comedy Central zaproponowało jej własny program: „Inside Amy Schumer”, który doczekał się kilku sezonów. Jako jedna z najbardziej rozpoznawanych feministek świata w swojej książce dzieli się spostrzeżeniami, które jednocześnie bawią i skłaniają do myślenia.

Inspirujący cytat Amy na dziś?

Udawaj pewną siebie, aż taką się staniesz!

 Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach

fot: m.a.r.y.l.u.u_lifestyle


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*