Wydawnictwo Kobiece

Dlaczego ludzie czytają romanse?

romanseRomans, zwany też powieścią obyczajową lub literaturą kobiecą, to najczęściej czytany gatunek literacki przez współczesne panie. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Romansy to jedne z nielicznych książek, które wzbudzają w czytelniczkach tyle pozytywnych emocji. Awanturniczo-miłosna tematyka, zawikłane sytuacje i intrygi to klucz do historii, która wciąga i skutecznie odrywa od rzeczywistości, pozwalając na pełny wypoczynek od stresu dnia codziennego. Dlaczego jeszcze takie książki cieszą się dużą popularnością wśród czytelników?

 

  1. Pozytywne przyciąganie – psychologowie potwierdzają fakt, że pozytywne myślenie i wizualizacja mają ogromny wpływ na naszą egzystencję. Jeśli chcesz, aby w twoim życiu wydarzyło się coś szczególnego, musisz często o tym myśleć. Jeśli aktualnie poszukujesz miłości, to czytanie książek o takiej tematyce idealnie sprawdza się, by w przyjemny i pozytywny sposób urzeczywistniać swoje marzenia.
  2. Miłosne wskazówki – często historia zawarta w romansie staje się inspiracją w życiu codziennym. Nawet z tych najbardziej nieprawdopodobnych, książkowych scenariuszy każdy, absolutnie każdy, znajdzie drogowskaz, jak wnieść do związku więcej namiętności i romantyzmu.
  3. Doświadczenie – w obecnych czasach, gdzie coraz rzadziej wyglądamy poza ekrany smartfonów czy laptopów oraz spędzamy nadgodziny w pracy, książki są idealnymi nauczycielami życia. Powieści miłosne, nierzadko bezpodstawnie lekceważone za błahość tematu, są fantastycznym przewodnikiem. To one przypominają, że w życiu, oprócz pogoni za pieniądzem, są ważniejsze wartości, takie jak przyjaźń, rodzina czy miłość.
  4. Impuls – losy bohaterów mogą zmotywować do działania. Po przeczytaniu romansu może dostrzeżesz pewne podobieństwa w swoim życiu? Być może miłosna historia stanie się impulsem do zmiany i podsunie rozwiązanie obecnego problemu, na które wcześniej byś nie wpadła?

            Jeśli więc jesteś obecnie na etapie poszukiwania miłości, nie wahaj się! Sięgnij po pierwszą część najnowszej i najbardziej rozchwytywanej trylogii erotycznej Uwikłanych, by przekonać się o jego magicznej mocy przywoływania pozytywnych relacji w twoim życiu. A jeśli już cieszysz się szczęśliwym związkiem to doskonałe źródło namiętnych inspiracji i sposobów, by wasze uczucie nigdy nie wygasło.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*