Wydawnictwo Kobiece

Dużym Drukiem na Dzień Babci i Dziadka

Wkrótce święto babci i dziadka! Szukasz wyjątkowego podarunku dla swoich najbliższych? Sprawdź naszą serię Dużym Drukiem.

Seria Dużym Drukiem to cykl, który powstał z myślą o fanach literatury mających trudności z czytaniem książek wydawanych w tradycyjnym formacie. Wydania, które ukazują się w ramach tego cyklu, są specjalnie przygotowywane pod kątem czytelników niedowidzących oraz osób starszych, u których z racji wieku pojawiły się problemy ze wzrokiem, a które nie chcą rezygnować ze swojej pasji.

Choć dedykowana osobom z trudnościami, seria jest polecana również wszystkim, którzy mają w pełni zdrowe oczy. Powiększona, niespotykana w innych wydaniach, bardzo czytelna czcionka i papier w stonowanym, kremowym kolorze zapewniają bowiem duży komfort czytania. Sprawiają też, że oczy nie męczą się tak szybko, jak przy małym czarnym druku umieszczonym na śnieżnobiałych kartkach.

Warto również zaznaczyć, że książki z serii Dużym Drukiem mają powiększony format. Jednak rozmiar ten nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Wręcz przeciwnie, tomy są bardzo poręczne i przyjemnie trzyma się je w dłoniach podczas lektury. Wszystkie te elementy sprawiają, że publikacje z tego cyklu są nie tylko przyjazne dla oczu, ale gwarantują również pełną wygodę podczas literackich podróży po światach wykreowanych przez pisarzy.

Celem wydawcy jest zapewnienie osobom niedowidzącym i starszym dostęp do jak największej liczby książek z różnych kategorii tematycznych, by każdy czytelnik mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego w ramach cyklu pojawiają się tytuły zarówno polskich, jaki i zagranicznych autorów piszących w wielu gatunkach. Na liście znajduje się cały wachlarz propozycji – od powieści obyczajowych przez literaturę historyczną aż po kryminały i thrillery psychologiczne.

Zapoznaj się z książkami, które do tej pory ukazały się w serii Dużym Drukiem, i wybierz spośród nich tytuły, które pragniesz przeczytać. SPRAWDŹ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*