Wydawnictwo Kobiece

„Dziewczyna z wiatrem we włosach”

Nie bez powodu Anna Szczęsna jest nazywana literacką królową serc. Czytelniczki uwielbiają jej lekkie pióro, dzięki któremu jak nikt inny umie wzruszać i bawić. Czas na kolejną książkę z serii „Między stronami życia”. Poznajcie „Dziewczynę z wiatrem we włosach”!

Marlena – agentka Michała, mistrza horrorów, i przyjaciółka Justyny, autorki bestsellerowych romansów – chce zrobić wszystko, aby wyciągnąć dwoje pisarzy z twórczej niemocy. Gdy sprawy wydają się zmierzać we właściwym kierunku, na horyzoncie pojawia się jej brat, Krzysiek, który wpadł w tarapaty finansowe. Problemy brata zaczynają być problemami Marleny, a jedyną szansą na ratunek jest dla niej przyjęcie nietypowego zlecenia. Ma napisać autobiografię milionera Seweryna Mazura i w tym celu wyjechać do Francji. Podjęcie tej decyzji niesie za sobą bardzo poważne konsekwencje. 

Miłosne przeboje w świecie literatury

Jesteście gotowe na kolejną porcję miłosnych perypetii prosto ze świata literacko-wydawniczego? W takim razie to książka idealna dla Was. Chociaż znajdziecie tam bohaterów dobrze znanych z pierwszej części cyklu – „Dziewczyna, która patrzyła w słońce” – obie książki można czytać także jako odrębne historie, choć, spójnie wydane, pięknie będą prezentować się razem na półce domowej biblioteczki. Anna Szczęsna doskonale zna przepis na klimatyczne powieści obyczajowe pełne humoru i emocji.  „Dziewczyna z wiatrem we włosach” to udowadnia. Premiera książki już 25 sierpnia, jest to więc jeszcze dobry moment na wakacyjną lekturę lub już na wczesną jesień – idealna miłosna historia do poczytania przy dobrej herbacie, pod kocykiem!

Anna Szczęsna – mistrzyni najpiękniejszych historii

Barwne, pełne ciepła i doprawione szczyptą humoru powieści Anny Szczęsnej to historie, w których przeplatają się wątki miłosne, rodzinne, koleżeńskie i w których główną rolę odgrywają emocje. Od lat poruszają serca czytelników, których grono stale się poszerza. Autorka ma na swoim koncie m.in. takie wydawnicze hity jak „Krokodyl w doniczce”, „Testerka szczęścia” czy poruszająca powieść świąteczna „Sztuka dawania prezentów”.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*