Wydawnictwo Kobiece

Faceci do wynajęcia – nowa gorąca seria tylko na TaniaKsiążka.pl!

Niegrzeczne Książki mają dla swoich czytelniczek coś specjalnego – nową serię gorących powieści! Poznaj Facetów do wynajęcia i przekonaj się, że romantyczna przygoda może przytrafić się w każdym momencie.

Nowa seria Niegrzecznych Książek – Faceci do wynajęcia – to niespodzianka dla wszystkich fanek pikantnych historii. Już teraz dostępne są dwa tomy – powieść „Trener. Szczyt formy” pióra niesamowitej Anny Langner oraz „Ogrodnik. Raj odnaleziony” Katarzyny Bester! Dostępne tylko na TaniaKsiążka.pl.

Czas na… trening!

Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który więził ją przez lata.

Zachęcona przez przyjaciółkę Justyna postanawia zapisać się do klubu fitness – choć wciąż jest przekonana, że szybko zabraknie jej motywacji, a pierwsza chwila słabości położy kres wszelkim wysiłkom. Ostatecznie daje się namówić na prywatne sesje z trenerem osobistym. Nie spodziewa się jednak, że mężczyzna, który ma być wsparciem w drodze do celu, jest tym samym, który wiele lat temu wpędził ją w te wszystkie kłopoty. W dodatku on nie ma o tym pojęcia.

Ambasadorki serii Faceci do wynajęcia o pierwszym tomie – „Trener. Szczyt formy”:

Ta historia przepełniona jest kalorycznie zdrowym erotyzmem. Niezmiennie polecam!

@zaczytana.book, Barbara Bandyk

To nie słupki rtęci oszalały. To Trener Paweł rozgrzewa nas do czerwoności. O tym przekona się Justyna, która  będzie walczyć nie tylko o piękną figurę, ale także o samą siebie. Musisz się przekonać, czy wygra i czy nagroda będzie zadowalająca. Polecam!

Wioleta Kuflewska, Wioletreaderbooks 

Trener” to zdecydowanie najlepsza książka tej autorki, spośród tych, które miałam okazję już czytać. Emocje gwarantowane, opowieść definitywnie należy do tych hot, co dosłownie uwielbiam! Polecam gorąco – bo jestem pewna, że niejedna czytelniczka zakocha się w tej historii! 

Dominika „Iwi” Smoleń, naszksiazkowir.blogspot.com 

Z pozoru lekka historia, przy której przepadłam. Dużo humoru, jeszcze więcej niegrzecznych scen i problemy bohaterów, o których warto mówić. Przygotujcie zimny napój, bo „Trener” rozgrzeje Was do czerwoności – i to nie tylko za sprawą ćwiczeń 😉

Marta Sarnecka, Bookholiczka poleca

 Zabawnie i z pazurem – tak będzie w tej książce. Rozpali Wasze zmysły, a przy tym poruszy bardzo ważne w tych czasach tematy. Gwarantuję, że losy bohaterów przyniosą Wam naprawdę dużo emocji!

Jeżeli do tej pory chodziłyście na siłownię, aby trzymać formę, po przeczytaniu „Trenera” Anny Langner, zaczniecie na nią uczęszczać, aby spotkać własnego Pawła, który sprawi, że nie tylko wasze bicepsy będą zmęczone.

Emilia Zaręba, Po drugiej stronie okładki

Czas na… prace w ogrodzie!

Jagoda niebezpiecznie zbliża się do trzydziestki. To zdecydowanie nie najlepszy moment na to, żeby całe jej dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami. Ale pewnych zmian nie sposób zatrzymać – dziewczyna traci pracę, a widmo niezapłaconego czynszu straszy ją po nocach. Jak z nieba spada jej propozycja zamieszkania w domu babci, która postanowiła wyjechać w podróż życia i szuka kogoś, kto zaopiekowałby się jej ogrodem.

Jagoda jest przekonana, że sobie poradzi. Przecież chodzi tylko o podlanie i wypielenie kilku grządek. Tymczasem okazuje się, że zupełnie nie ma ręki do roślin, a pod jej opieką ogród nie miałby szans przetrwać do powrotu właścicielki. Co za szczęście, że tuż obok mieszka pewien ogrodnik. Dodajmy uczciwie – wyjątkowo przystojny ogrodnik, który najwyraźniej zainteresowany jest nie tylko kwiatami w ogrodzie sąsiadki.

Ambasadorki serii Faceci do wynajęcia o drugim tomie – „Ogrodnik. Raj odnaleziony”:

Szukacie książki wciągającej, pełnej humoru i pikantnych scen? „Ogrodnik” spełni wszystkie Wasze wymagania. Gorąco polecam!

Karolina Łukawska, Książki Dobre Jak Czekolada

Charyzmatyczne postacie, pełne sarkastycznego humoru dialogi, a także zachwycająco intensywny romans sprawiły, że „Ogrodnik” mnie rozbawił, ale i roztopił moje serce. Jestem przekonana, że przy takim ogrodniku w niejednym umyśle pojawią się zaskakująco żywe i szaleńcze pomysły… nie tylko na projekty krajobrazowe 😉 Polecam!

Edyta Giersz, Motheroftworeads

Urzekająca i seksowna historia, która rozkwita z rozdziału na rozdział. A kiełkujące uczucie dojrzewa na każdym kroku. Gorącej atmosfery nie ostudzi nawet woda ze szlaucha!

@zaczytana.book, Barbara Bandyk

Jeśli szukacie lektury niegrzecznej, zabawnej, nietuzinkowej i pełnej uniesień oraz uczuć, o które trzeba dbać jak o piękny kwiat – trafiliście pod dobry adres. ,,Ogrodnik” poleca się na wakacje!

Katarzyna Ewa Górka, @katherine_the_bookworm

Cięty język, zabawne dialogi, pikantne sceny. Jesteście zaintrygowani? „Ogrodnik” to już drugi tom z serii Faceci do wynajęcia, a ja coraz bardziej się cieszę, że zawodów mamy całkiem sporo 🙂

Marta Sarnecka, Bookoholiczka poleca


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*