Wydawnictwo Kobiece

Inspirujący początek roku

Początek stycznia to idealna okazja do tego, aby poszukać inspiracji do działania. Przed Tobą biała czysta karta – nowy rok 2022. Czym ją zapiszesz? To zależy od Ciebie. Oto książki, które mogą być inspiracją na co dzień w poszukiwaniu swojej drogi i sposobu na rozwój duchowy!

Rok 2022 rokiem przebudzenia duchowego – to oficjalne! Staramy się znaleźć inspiracje do dobrego życia na różne sposoby, ale łączy nas jeden cel – chcemy odnaleźć siebie i poczuj wewnętrzny spokój. Czy odpowiedź na nurtujące pytania możesz znaleźć w książkach? Bez wątpienia tak. W naszej ofercie znajdziesz poradniki, które mogą łagodnie przeprowadzić cię przez przeciwności losu i pomóc ułożyć relacje w twoim życiu.

Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu

Odczuwasz brak przynależności? Nie tylko ty. Świat jest pełen samotnych ludzi. Żyjąc w poczuciu wyobcowania, poddani kulturowej presji zwalczania tego, co odróżnia nas od innych, bezskutecznie poszukujemy drogi do odzyskania pełni swojej niepowtarzalnej jaźni. Toko-pa Turner, światowej sławy badaczka snów, zabiera nas w podróż w głąb naszej psychiki i pokazuje, w jaki sposób, przez nawiązanie interakcji ze Wszechświatem, a także praktykę duchową, miłość własną i wspólnotę, osiągnąć poczucie prawdziwej przynależności. Sięga do najgłębszych źródeł wyobcowania, odkrywa tajemnicze działanie snów oraz odsłania słodko-gorzką mądrość osieroconego „ja”. Czerpie z mitów, opowieści i snów, a także łączy archetypy, pracę ze snami, psychologię i mistycyzm biograficzny, aby dzielić się zestawem praktyk przodków, które leczą rany i przywracają przynależność do życia i świata.

Przynależność to książka, dzięki której dowiesz się, jak poczuć się ważną częścią większej całości oraz znaleźć głębię we współczesnym świecie. To czarująca, głęboka opowieść, dzięki której można uwierzyć w to, że magia istnieje naprawdę. Poznasz przynależność taką, jaką jest – nie miejsce, ale umiejętność, która została zapomniana. Przyszedł czas, aby ją przywrócić.

Potęga codziennych rytuałów. Jak celebrować proste czynności

Przekonaj się o tym, jak wielką moc mają codzienne rytuały.

Doświadczamy globalnej zmiany świadomości. Nowoczesne, wysoko technologiczne społeczeństwo sprawiło, że często czujemy się odizolowani i wydaje nam się, że nasze życie jest pozbawione sensu. Błyskotliwa i niezwykle inspirująca Potęga codziennych rytuałów zachęca do dostrzeżenia czynności, które są obecne w naszym życiu, i wykorzystania ich do budowania wspólnoty. Rytuały, które są nieodłącznym elementem tworzenia społeczności, możemy dostrzegać wszędzie: na spinningu, wycieczce górskiej, koncercie, zakupach, podczas rodzinnych obiadów czy gier planszowych.

Naucz się wykorzystywać odpowiednie praktyki, aby z codziennych, prostych czynności czy też corocznych tradycji budować, jak z cegiełek, swoje życie duchowe. Podążaj za autorem, który zachęca nas wszystkich, żyjących w tym coraz bardziej świeckim świecie, do odkrywania świętości w codzienności i do tego, by każdy dzień zmieniać w rytuał radości, adoracji i wdzięczności.

Moja i twoja astrologia

Nie możesz dogadać się z szefem? Zastanawiasz się, czy warto iść z kimś na randkę? A może po prostu chcesz żyć z ludźmi w zgodzie i utrzymywać z nimi dobre relacje? Okazuje się, że aby rozwiązać większość twoich problemów, wystarczy data urodzenia.

Moja i twoja astrologia to nowoczesny przewodnik po znakach zodiaku, dzięki któremu wreszcie zrozumiesz zachowania osób, które spotykasz na swojej drodze. Każdy z rozdziałów zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących horoskopu, które pomogą ci podejmować słuszne decyzje w codziennym życiu. Dowiesz się między innymi jak zaimponować Wadze, poprosić Strzelca o podwyżkę czy zakończyć związek z Wodnikiem. Dzięki tej książce poznasz unikalny i uniwersalny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, dowiesz się, jak najlepiej komunikować się z otaczającymi cię ludźmi, zrozumiesz i poprawisz każdą relację w swoim życiu.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*