Wydawnictwo Kobiece

Integracja działu promocji – malowanie brzegów książek DIY!

Czy wiecie, że nasz dział promocji pracuje w różnych miejscach Polski? Na co dzień jesteśmy w stałym kontakcie na komunikatorze, gdzie ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące naszych zadań, ale spotkania „w realu” to dla nas rzadkość. Tym razem widzieliśmy się w warszawskim biurze i znaleźliśmy czas także na działania kreatywne. Wspólnie malowaliśmy brzegi książek – zobaczcie, jak nam to wyszło!

Chcesz samodzielnie pomalować brzeg swojej książki? Świetnie! Dzięki temu będziesz mieć w biblioteczce wyjątkowy egzemplarz. Zaopatrz się w taśmę klejącą do zabezpieczenia brzegów książki. Gdy już to zrobisz, połóż na książkę coś ciężkiego. Następnie maluj – dobrze sprawdzi się pędzel w formie gąbeczki. Pamiętaj o tym, aby nakładać cienką warstwę farby. Następnie odłóż książkę – wciąż z obciążeniem – do wyschnięcia. Po wszystkim delikatnie rozdzielaj kartki. I gotowe!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*