Wydawnictwo Kobiece

Jak wyglądać olśniewająco?

Z przyjemnością informujemy Was o premierze wyczekiwanego poradnika, który odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące stylu. Jak wyglądać olśniewająco to dzieło redaktorki Działu Urody magazynu „Glamour”, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poznała mnóstwo trików urodowych oraz sekrety nienagannego wyglądu gwiazd.

Jak_wygladac_olsniewajacoNiezwykły poradnik stanowiący obowiązkową lekturę nowoczesnej, szykownej kobiety. Książka spełni oczekiwania każdej przedstawicielki płci pięknej, która pragnie być glamour, zachowując jednocześnie własny styl w wyglądzie i pieniądze w kieszeni.

Moim marzeniem było zawsze napisać podobną książkę. Andrea Pomerantz Lustig ubiegła mnie. Trochę jej zazdroszczę, ale bardziej podziwiam, bo zdradziła setki praktycznych sekretów urody, które zastępują działanie najdroższych kosmetyków. To po prostu współczesna encyklopedia dobrego wyglądu, którą powinna przeczytać każda kobieta, a potem wszystko wypróbować w praktyce.
– mówi Marta Rudowicz, wice naczelna i szefowa Działu Urody „Elle”.

Co zawiera kompendium urody i stylu?

  • Zestaw praktycznych porad o tym, jak nie wydając wiele, zrobić siebie na bóstwo.

  • Książka zdradza sekrety urody takich pięknych i eleganckich celebrytek, jak Anne Hathaway, Jessica Alba czy Julianne Moore.

  • Proste wskazówki dotyczące tego, jak znaleźć tańsze odpowiedniki najbardziej luksusowych kosmetyków świata.

  • Tajniki urody trzymane do tej pory w ścisłej tajemnicy.

Książka została podzielona na sekcje tematyczne: sekrety fryzjerów, tajemnice kosmetyczek, triki makijażystów i porady stylistów. Jest wszystkim, o czym powinna wiedzieć każda luksusowa kobieta.

Dziś luksusowo znaczy subtelnie, elegancko, z umiarem. Współczesna Kobieta Luksusowa to kobieta naturalna, prawdziwa, a więc również taka, która niczego nie udaje. Nie musi. I nie chce. Dziś prawda jest luksusem, Drogie Panie… A na luksus trzeba sobie mocno zapracować. Ale myślę, że warto…!
twierdzi Magdalena Pieczonka, makijażystka gwiazd.

Poradnik już został uznany za elementarz piękna i kobiecości, bowiem odkrywa tajniki urody gwiazd uznawanych za ikony stylu i pokazuje, jak osiągnąć podobny efekt.

Mówi się często, że w życiu to nie wygląd jest najważniejszy. Nie da się jednak ukryć, że ma on wpływ na wiele sfer naszego życia, dlatego naprawdę warto o niego zadbać. Andrea Pomerantz Lustig, wieloletnia redaktor urody magazynu „Glamour”, jak mało kto potrafi pokazać nam, jak to zrobić. Ta książka Was nie zawiedzie. Gorąco polecam!
– rekomenduje Katarzyna Tusk, stylistka, założycielka bloga www.makelifeeasier.pl, autorka książki Elementarz stylu.

Andrea Pomerantz LustigAndrea Pomerantz Lustig – nieoficjalnie znana jako „Pani Detektyw ds. Piękna” jest długoletnią redkatorką działu urody magazynu kobiecego „Glamour” oraz szefową portalu Sephora.com. Poznała sekrety najsłynniejszych amerykańskich celebrytek i aktorek – jest gotowa, by podzielić się swoją wiedzą z każdą kobietą, której zależy na osiągnięciu własnego stylu i pięknego wyglądu bez uszczerbku finansowego. Andrea uważa, że nie trzeba być posiadaczką sześciocyfrowego konta, aby wyglądać jak million dolarów. W życiu kieruje się dewizą: „Stać cię na piękny wygląd”

 

 

Patronat medialny

glamur


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*