Wydawnictwo Kobiece

Jedziemy do Krakowa!

MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI 2016

*

PODRÓŻ DO KRAKOWA,

CZYLI – JAK TU SIĘ SPAKOWAĆ

*

„Żeby czytać, trzeba być otwartym”, czyli przewodnie hasło najważniejszego wydarzenia literackiego w Polsce, będzie towarzyszyć miłośnikom dobrej lektury w dniach 27-30 października w Krakowie. Poprzednia edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w liczbach to… 700 wystawców, 68 000 zwiedzających, 690 autorów i 300 dziennikarzy!

W tym roku nie może zabraknąć pierwiastka kobiecości, zmysłowości i buchającej kreatywności, czyli… reprezentacji Wydawnictwa Kobiecego! Na naszym stanowisku będziecie mogły obejrzeć i nabyć wspaniałe książki, ale również kupić fantastyczne gadżety, przejrzeć, co w kobiecej literaturze piszczy i porozmawiać z nami osobiście.
Ech, my kobiety… Zawsze przed podróżą wyrzucamy wszystko z szafy, następnie bezradnie siadamy i z głową opartą o dłoń zastanawiamy się czy wybrać ten niebieski top czy może jednak ciepły sweter… A potem i tak okazuje się, że wzięłyśmy nie to, co trzeba!

Pierwszy raz w życiu – naprawdę, to historyczna chwila – mamy poczucie, że dokładnie wiemy, CO przygotować i dorzucić do bagażu, który wraz z nami uda się w tę niebywałą i niemalże egzotyczną podróż! Wszak od Krakowa dzieli nas aż 576 kilometrów! Jak myślicie, co oprócz uroczych NAS, wyruszy na ten szlak?

  • TEASERY… – To takie małe zachęcające książeczki, które zawierają tylko fragment powieści. Ich niewątpliwa zaleta? Są kompletnie darmowe i wypełnione treścią, która was może zainteresować. Macie więc szansę zupełnie nieodpłatnie zapoznać się ze stylem pisania autora oraz klimatem, jaki budowany jest w książce i bez presji zastanowić się czy chcecie ją mieć na swoich półkach. Przygotowałyśmy teasery do książek: „Dziedzictwo Orchana”, „Złota godzina”, „Hudson”
  • ZAKŁADKI – Czymże byłaby dobra lektura bez gadżetu, który sygnalizuje nam, w którym miejscu byliśmy zmuszeni dokonać przykrego czynu i oderwać się od fascynującej książki? Na szczęście, nasza ekipa zaprojektowała przepiękne zakładki promujące genialne książki – są miłe w dotyku, użyteczne i darmowe :). Mamy sympatycznego i piekielnie zdolnego grafika, którego pozytywna energia aż bije z naszych gadżetów. Wpadajcie po nie śmiało!
  • KUBKI PRAWDZIWEJ KSIĄŻNICZKI – moje piękne książniczki, jeżeli jeszcze nie jesteście zaopatrzone w ten kubek, to nie wahajcie się po taki pofatygować! My z rozkoszą sączymy eliksiry mądrości i kreatywności z naszych kubków, ale fajnie byłoby, gdyby wspólnota książniczek stale się powiększała :). Jeżeli nie będziecie miały jak dotrzeć do Krakowa, można śmiało zamówić ten fenomenalny gadżet TUTAJ 
  • KOSZULKI FAJNEJ MAMY – do kompletu! A co! Nasze redakcyjne koleżanki śmiało prezentują swoje figury w tych wdziankach i wyglądają fenomenalnie. Każda fajna mama powinna być w posiadaniu takiego ciuszka!
  • KSIĄŻKI, KSIĄĄĄŻKI, DUŻO KSIĄŻEK! – Sam smaczek. Cała „papierownia” naszego Wydawnictwa – wszystkie perełki, które udało nam się wydać – zebrane w jednym miejscu. Raj dla wytrawanej czytelniczki, która ceni sobie doskonałe powieści!

Więc my pakujemy to wszystko, a wy pakujcie się w jakikolwiek środek transportu i widzimy się pod koniec października! Pora poznać się osobiście. Z nami i… naszymi książkami i gadżetami. Nie możemy się doczekać! 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*