Wydawnictwo Kobiece

TRZY KSIĄŻKI IDEALNE NA MAJÓWKĘ

Majówka ma jeden cel – wypoczynek! Może być aktywny, wyjazdowy, imprezowy, leniwy. Jednak do każdego da się dopisać moment z dobrą książką. Na to zawsze znajdzie się czas! Proponujemy trzy książki, które idealnie wpisują się w ten prawie letni, ale jeszcze wiosenny czas.

 

  1. PIERWSZY DOTYK Laurelin Paige

Nie mylić z pierwszym dotykiem gorącego słońca na skórze, ale ta książka to równie przyjemna opcja!

Emily Wayborn otrzymuje dziwną wiadomość. Na jej pocztę głosową nagrywa się Amber, przyjaciółka z dawnych lat. Dziewczyny znają się z szalonych imprez, ale z czasem ich drogi się rozeszły. Jednak nawet po takim czasie, Emily potrafi dostrzec, że nie jest to zwyczajna wiadomość. Chociaż brzmi pozornie wesoło i neutralnie, Amber użyła słowa, które stanowiło ich tajny kod używany w sytuacjach kryzysowych. I faktycznie – okazuje się, że Amber… zaginęła! Kierując się szeregiem wskazówek, pełna determinacji Emily zamierza odnaleźć przyjaciółkę. Los na jej drodze stawia Reeve’a Sallisa, znanego hotelarza i tajemniczego miliardera, który ma reputację niezłego playboya. Tak, już wiecie o co chodzi! Misją Emily staje się uwiedzenie bogacza, aby odkryć jego sekrety i szczegóły dotyczące zaginięcia Amber. Choć cichy, niepokojący głos w głowie mówi jej, że to jej wróg, nie może powstrzymać się od kontaktu z elektryzującym mężczyzną… W pewnym momencie musi podjąć kluczową decyzję mogącą podważyć jej lojalność wobec Amber. Czy powinna ocalić przyjaciółkę czy swoje serce? 

Seksowna powieść doskonale wpisuje się w wiosenną aurę.

 

  1. POCAŁUNEK NA POŻEGNANIE Tasminy Perry

Każdy pamięta swoją pierwszą miłość. Ale jak jest z ostatnią?  Wiosna sprzyja zauroczeniom. Oto wspaniała opowieść rozgrywająca się na dwóch płaszczyznach czasowych.

Rok 1961. Dziennikarka Rosamund Bailey czuje, że cały świat stoi przed nią otworem. Kiedy poznaje Dominica Blake’a, od początku wie, że to ten jeden, jedyny, najukochańszy. Jednak gdy tylko zasmakują odrobiny szczęścia, los spłata im przykrego figla… Czy wizja pięknej przyszłości rozwieje się niczym mgła? Nie powiem Wam o co chodzi, same sprawdźcie…

Rok 2014. Głęboko w podziemiach muzeum, archiwistka Abby Gordon natyka się na zapierające dech w piersiach znalezisko. Wyblakła fotografia przedstawiająca żegnającą się w miłosnym uścisku parę. Szukając remedium na złamane serce, Abby obsesyjnie próbuje dowiedzieć się, jaka romantyczna historia kryje się za zdjęciem. Dowiedźcie się z nią i zapewnijcie sobie wspaniały majówkowy czas.

 

  1. STRAŻNICY ŚWIATŁA Abby Geni (debiut roku 2016 wg Barnes & Noble! Pozycja MUST READ!)

Bezwzględna, niekoniecznie przypadkowa śmierć zbierająca żniwo znienacka… Trochę thrillerowego klimatu w sielankowe, majowe dni nie zaszkodzi. Strażnicy światła przedstawia świat nieokiełznanej natury i spektakl grozy. Miranda to profesjonalna fotografka natury, która została wysłana na malutką wyspę. Jej zadaniem jest robienie zdjęć ukazujących piękno otaczającej przyrody. Towarzyszy jej jedynie sześciu ekscentrycznych naukowców. Dzień po dniu, Miranda jest świadkiem nieprawdopodobnych wydarzeń oraz pogłębia swoje przywiązanie do egzotycznych wysp i… współtowarzyszy. Jednak wraz z jej sympatiami, rosną podejrzenia. Atmosfera robi się coraz gęstsza; słychać szepty o legendzie mówiącej, że miejsce ich zamieszkania zwie się „Wyspami Śmierci”… Zabójstwo, gwałt. A z każdym kolejnym aktem przemocy robi się… duszno. I już każdy jest podejrzany o najgorsze. O co? Sprawdźcie same.

 

Życzymy Wam wspaniałego i zaczytanego wypoczynku!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*