Wydawnictwo Kobiece

Książki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet spędzony na relaksie w towarzystwie doskonałej lektury? Takie świętowanie zdecydowanie rozumiemy. Na co dzień wydajemy książki przygotowane przez kobiety dla kobiet. Nie dziwi więc, że mamy sporo propozycji w sam raz na 8. marca!

Zaczynamy od tego, co nasze czytelniczki bardzo sobie cenią – miłosne historie niepozbawione odrobiny pikanterii. Czasami jest to więcej niż odrobina! Nasz imprint Niegrzeczne Książki to całe mnóstwo wspaniałych gorących romansów. Każdy z nich to odrębna historia, która sprawi, że się zarumienisz i będziesz chciała więcej!

Antologia Niegrzeczna miłość to coś, co od razu przychodzi nam do głowy, jeżeli chodzi prezent na Dzień Kobiet, czy też na każdą inną okazję! Pierwszym, co przyciąga wzrok, jest niesamowita okładka, która będzie ozdobą każdej domowej biblioteczki. Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętność – to wszystko znajdziesz w tym zbiorze opowiadań. Nie trzeba czekać na specjalną okazję, aby zrobić sobie prezent, ale na pewno, gdy okazja się nadarza, jest to dobry pretekst!

Wielbicielki najgorętszych emocji będą miały w czym wybierać, jeżeli zajrzą do oferty naszych Niegrzecznych Książek. Wśród wydawniczych hitów ostatnich tygodni na pewno możemy wymienić m.in. Drogę na szczyt autorstwa Eweliny Dobosz. Ekstremalne warunki, pragnienia silniejsze niż strach i pożądanie, które jest jak tlen! Tak zapowiada się ta lektura. Fanki mega hot historii zdecydowanie powinny sięgnąć także po Zakres obowiązków. Nowa książka Anny Langner może być niezapomnianym prezentem na Dzień Kobiet… Musimy wspomnieć także o nieco starszym tytule, który wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem. Kusząca pomyłka od mistrzyni erotyków Vi Keeland to będzie strzał w dziesiątkę.

 

Jesteś kobietą, która, poza dobrą książką, ceni sobie seriale Netflixa? Udany wieczór to dla Ciebie czas spędzony z ulubionymi serialowymi bohaterami? W porządku. Wiemy, jak to ze sobą połączyć! Nasze wydawnictwo bardzo chętnie sięga po takie tematy.

Weźmy na przykład światowy fenomen, The Crown. Wszyscy oszaleli na punkcie serialu traktującego o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Nie mogłyśmy być na to obojętne, więc w naszej ofercie znajdziecie oficjalne przewodniki po tym serialu. Jako prezent świetnie sprawdzi się pakiet The Crown. Także jako prezent od siebie dla siebie!

Jeżeli polubiłaś tytułową bohaterkę Valerii, u nas znajdziesz jej przygody w wydaniu książkowym. Na dzień dzisiejszy proponujemy W butach Valerii

oraz Valerię w lustrze. Kolejne części hitowej serii autorstwa Elisabet Benavent są w przygotowaniu.

Nie możemy zapomnieć także o sympatycznej nastolatce, która podbiła serca widzów Netflixa, lecz także naszych czytelniczek. Czas na finał przygód Lary Jean – tym razem w okładce filmowej. Spraw sobie Zawsze i na zawsze.

Czas na propozycje dla kobiet wrażliwych, które w literaturze poszukują przede wszystkim wzruszeń, ale cenią sobie także powieści oparte na prawdzie historycznej.

W tę tematykę idealnie wpisuje się nasza niedawna premiera. Żona więźnia to historia miłości silniejszej niż wszystko inne. Gdy autorka, Maggie Brookes, usłyszała tę historię, wiedziała, że musi przelać ją na papier. Moc wzruszeń gwarantowana!

Kolejna propozycja oparta na faktach to Kobieta w białym kimonie. Ta zapierająca dech w piersiach powieść to historia żyjących po dwóch stronach Pacyfiku kobiet i jednej łączącej je tajemnicy. Wybór między sercem a tradycją potrafi być bardzo trudny…

Światło ukryte w mroku to historia sióstr – Stefanii i Heleny Podgórskich, które żyły w czasach II wojny światowej i, z narażeniem życia, ukrywały Żydów. Książka autorstwa Sharon Cameron zrobiła wrażenie na samej Reese Whiterspoon, która polecała ją w swoich social mediach.

A może po prostu masz ochotę na chwileczkę ukojenia i odpoczynku przy literaturze? Wspaniale, bo takich książek u nas nie brakuje. Na pewno musimy wspomnieć o Bromance. Klub Książki! Ten nietypowy romans autorstwa Lyssy Kay Adams to historia lekka, ale opowiadająca o poważnych problemach w związku. Będzie okazja do wzruszeń i refleksji, ale także do śmiechu. Sprawdź, czy Gavinowi uda się uratować swoje małżeństwo!

Krokodyl w doniczce to propozycja od Anny Szczęsnej, znawczyni potrzeb ludzkiego serca i specjalistki od emocji. Autorka przedstawia trzy wyraziste portrety ludzi poszukujących sensu w zagmatwanej rzeczywistości. Zgorzkniała starsza pani, zamknięty w sobie pisarz i zdesperowana właścicielka kredytu mieszkaniowego – co wyniknie z tego zderzenia?

To, co zostawiła to fenomenalna opowieść o miłości, lojalności i granicach poświęcenia w obronie najbliższych, w której czytelnikowi przychodzi zmierzyć się z najtrudniejszymi tematami: śmiercią, obłąkaniem, odrzuceniem i rozpadem rodziny.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*