Wydawnictwo Kobiece

Książki idealne na świąteczne wieczory!

Rozgrzej się czytając świąteczne historie miłosne!

Kiedy za oknem śnieg kładzie się miękkim puchem, same chętniej patrzymy w stronę łóżka, by chociaż na chwilę położyć się w miękkiej pościeli.
Na stopy naciągamy ulubione skarpetki, w rękach dzierżymy ukochany kubek z ciepłą herbatą i jesteśmy gotowe zmierzyć się ze spadającą temperaturą.
Jeszcze tylko towarzystwo dobrej książki w świątecznym klimacie i jesteśmy w domu!

 

NAJLEPSZE KSIĄŻKI NA ŚWIĘTA

 

OŚWIADCZYNY – Tasmina Perry

Jeżeli uwielbiasz ciepłe historie, w których miłość rodzi się z przyjaźni, najlepiej spędzisz wieczory, zakochując się w „Oświadczynach” Tasminy Perry!
Młoda amerykanka ze złamanym sercem odpowiada na tajemnicze ogłoszenie. Pewna starsza pani poszukuje towarzyszki podróży. Podczas wycieczki do świątecznego Manhattanu, oprócz zwiedzania znanych miejsc i sklepów, kobieta udaje się w podróż do przeszłości. Dzieli się swoją historią miłosną, która zdarzyła się 50 lat temu!
Książka opowiada o dwóch historiach jednocześnie. Georgia wspomina swoją młodość i wraz z nią na chwilę znajdujemy się w powojennym Londynie pełnym młodych debiutantek polujących na męża. Chwilę później towarzyszymy młodej Amy, która oprowadza kobietę po współczesnym Nowym Jorku.

Kochasz historie o silnych kobietach, które powoli uczą się o swojej wartości? Może lubisz retro love story, w którym uczucie budzi się powoli? Wszystko znajdziesz w „Oświadczynach”, to ciepła historia o miłości, przyjaźni i wewnętrznej sile, którą trzeba odkryć w sobie samodzielnie!

Czy złamane serce Amy zostanie uleczone? Jakie sekrety skrywa Georgia? I kogo dotyczą tytułowe oświadczyny?

Oświadczny - Tasmina PerryDowiedz się >>> Zamów swój egzemplarz!

ŚWIĄTECZNE MARZENIE – Amanda Prowse

Szukając historii mocniej osadzonej w świątecznych realiach, koniecznie musisz sięgnąć po „Świąteczne Marzenie” Amandy Prowse! Główna bohaterka – Meg, nie miała łatwego życia. Już jako mała dziewczynka przechodziła z rąk jednej rodziny zastępczej do drugiej, boleśnie czując fakt, że nigdzie nie ma dla niej miejsca. Kiedy dorosła nie było jej łatwiej. Ukochany mężczyzna zginął w wypadku, zostawiając ją ciężarną i bez pracy. Gdyby nie przygarnęły jej zupełnie nieznajome kobiety, kto wie, co by się stało z nią i dzieckiem?
Meg poznasz w chwili, kiedy już pewnie stoi na nogach i jest po uszy zakochana w swoim synku. Chce dla niego zrobić idealne, rodzinne święta. Takich, jakich sama nie miała! Niestety kilka dni przed tym, los wysyła ją w podróż służbową. Aż za ocean! To właśnie tam poznaje przystojnego architekta, przez którego będzie musiała od nowa poukładać swoje wszystkie świąteczne marzenia.

Ciepłe love story, które nie unika trudnych tematów zdrady, samotnego macierzyństwa czy trudnych relacji rodzinnych czeka na to, aż po nie sięgniesz.

Czy Meg spędziła święta z synkiem? Czy odnajdzie nową miłość i zapomni o swoim ciężkim dzieciństwie?

Świąteczne marzenie - Amanda ProwseDowiedz się >>> Zamów swój egzemplarz!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*