Wydawnictwo Kobiece

Magiczne lato z Wydawnictwem Kobiecym!

To będzie lato w stylu ezo. Miłośniczki magicznej tematyki znajdą u nas w te wakacje sporo czytelniczych propozycji. Nie możecie tego przegapić!

Odrobina zapomnienia przy lekturze pełnej magii? Wchodzimy w to. W Wydawnictwie Kobiecym wprost uwielbiamy takie klimaty i widać to wśród bieżących premier. Będzie magicznie i wyjątkowo – tego możecie być pewne!

Magia? Na zdrowie!  Magia lecznicza to potężna wiedza, którą warto mieć, aby żyć zdrowiej i po prostu lepiej. Uzdrawiające zaklęcia, przepisy i naturalne remedia – to właśnie one pozwalają uwalniać blokady emocjonalne i wykorzystywać potężną siłę przyrody. Dzięki tej wiedzy łatwiej poradzisz sobie z takimi dolegliwościami jak m.in. ataki paniki, menopauza, bolesne miesiączki, lęk, stres, poczucie winy, niskie poczucie własnej wartości. Pomocna będzie książka Rachel Patterson – Magia lecznicza. Uzdrawiające zaklęcia i rytuałyAutorka przy każdym zagadnieniu zawiera praktyczne porady, zaklęcia czy przepisy. Wielbicielki magicznych tematów na pewno zainteresują także wskazówki odnośnie pracy z bóstwami czy fazami księżyca! Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Z kolei 14 lipca swoją premierę będzie mieć Księga zaklęć i czarów. Devin Hunter zachęca do tego, żeby przejąć kontrolę nad swoim losem i wyczarować wraz z nim życie pełne magii! Brzmi kusząco, prawda? Ta niezwykła książka przepełniona jest pięknymi zdjęciami i inspiracjami, obok których trudno jest przejść obojętnie. Co konkretnie tam znajdziecie? Zaklęcia, przepisy, uroki i rytuały. Warto sięgnąć po Księgę zaklęć i czarów żeby dowiedzieć się m.in. jak przyciągnąć bogactwo!

Chciałabyś odkryć przyszłość? Wiedzieć, co Cię czeka? Odpowiedź pewnie nie jest jednoznaczna. Może niekoniecznie chcemy wiedzieć o wszystkim, co i kiedy się wydarzy, ale miło jest czasami nieco uchylić rąbka tajemnicy… Dlatego właśnie przygotowałyśmy Magię tarota. To nowa odsłona świetnie przyjętej książki. Autorka Barbara Moore to uznana tarocistka, która będzie Twoją przewodniczką! Prosto i przystępnie przedstawi zasady pracy z tarotem – dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zrobić odczyt z dowolnej talii.

Czy istnieje życie po życiu? Ten temat interesuje nas wszystkich. Każdy choć raz się nad tym zastanawiał. Na szczęście jest ktoś, komu można zaufać w tej kwestii. To Hollister Rand, światowej sławy medium. Kobieta w swojej książce udziela odpowiedzi na 60 najważniejszych i nurtujących każdego z nas pytań o życie po życiu. Jak jest po drugiej stronie? Sprawdź to! Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu – premiera już 11 sierpnia.

W naszej ezo ofercie nie zabraknie także powodów do wzruszeń, szczególnie kiedy sięgniecie po Tęczowy most. Kristy Robinett rozbawia i porusza do łez, prezentując historie czworonogów i ich sposoby przypomnienia o swojej obecności już po odejściu z tego świata. Nie wiesz, jak poradzić sobie z żalem po stracie zwierzęcia, albo masz wśród bliskich osób kogoś, kto zmaga się z tym problemem? Ta książka sprawdzi się idealnie. W sprzedaży będzie dostępna od 28 lipca!

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*