Wydawnictwo Kobiece

Magiczne premiery sierpnia!

Życie pełne magii to coś, o czym marzysz? Tym książkom się nie oprzesz. Oto nasze magiczne nowości. 

Otwórz się na Wszechświat i… pozwól mu działać cuda!

Czas na książkę przebojowej przewodniczki duchowej młodego pokolenia. Mowa oczywiście o Gabrielle Bernstein. Ta charyzmatyczna dziewczyna dobrze wie, że na naszej drodze nie staje nic, z czym nie możemy sobie poradzić. I właśnie tego uczy czytelniczki w swojej hitowej książce Wszechświat cię wspiera, której wznowienie proponujemy Wam w tym miesiącu.

Każdy z nas pragnie życia pełnego szczęścia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. W poszczególnych rozdziałach tej książki znajdują się lekcje, które prowadzą do uwolnienia od wewnętrznych blokad, a także otwarcia na uzdrowienie. Jeżeli chcesz odkryć nieograniczone pokłady pewności siebie, nauczyć się kochać i przyjmować miłość, a także porzucić niepokój, to koniecznie sięgnij po Wszechświat cię wspiera. Bo… naprawdę Cię wspiera!

Indywidualne zaklęcia na każda okazję

Chcesz wybrać się w osobistą podróż przez krainę czarów i przemian? Już dziś uwierz w siebie i otwórz się na magię, sięgając po Magiczne formuły Arin Murphy-Hiscock, autorki bestsellera Green witch. Jej nowa książka to kompleksowy przewodnik po tworzeniu, dostosowywaniu i rzucaniu unikalnych zaklęć oraz uroków. Mało tego – nauczysz się z niej pisania własnych zaklęć i ustanawiania ich w czasie w taki sposób, aby uzyskać optymalny efekt!

To książka, dzięki której:

  • zbadasz, jak i dlaczego spersonalizowana magia działa;
  • dowiesz się, co zrobić, aby ją ulepszyć;
  • wzmocnisz osobistą energię przed użyciem zaklęcia;
  • przygotujesz oryginalne eliksiry, olejki i amulety;
  • zrozumiesz złożność sztuki czarostwa.

Uwierz w siebie i otwórz się na magię!

Odkryj duchowe dary, które w tobie drzemią

Ta premiera to dobra okazja do tego, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat szóstej czakry, przebudzić ją i poznać metody wykorzystywania jej pełnego potencjału. Świadoma synchronizacja umysłu, ciała i duszy – czyż nie brzmi to co najmniej intrygująco? Książka Otwórz swoje trzecie oko to pozycja przepełniona praktycznymi wskazówkami do codziennego stosowania!

Julio Consiglio pomoże ci zrozumieć, kim jesteś na poziomie duchowym. Otrzymuj i odczytuj wiadomości od przewodników duchowych, a także podnoś własną częstotliwość wibracyjną, rozdział po rozdziale!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*