Wydawnictwo Kobiece

3 NAJLEPSZE KSIĄŻKI DO CZYTANIA NA BALKONIE ALBO TARASIE

Zazieleniło się nam w głowach, słońcem przygrzało, miłym wiaterkiem ukoiło i okulary przeciwsłoneczne ponosiło! Ach, ten okres jest wspaniały i przyjemny! Jednak nie oznacza to w żadnym wypadku, że można pozwolić sobie na osiadanie na laurach. Lektura musi być.

Tym razem… na balkonie albo tarasie.

Najlepsze tytuły proponowane w tym celu:

 

BYĆ JAK AUDREY HEPBURN

Barwna opowieść o tym, jak zwykła mała czarna może całkowicie zmienić życie młodej dziewczyny. Książka, która została okrzyknięta godnym następcą bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady”. Pozycja obowiązkowa dla każdej fanki kultowej Audrey Hepburn!

DLACZEGO? Szyk, sensacja, klasa i intryga. Super będzie się czytało w przyciemnianych okularach. Lekka, przyjemna i fenomenalna!

 

PIERWSZY DOTYK

Ta książka odkryje wszystkie twoje zmysły, fantazje i obawy. Po lekturze tej książki nigdy nie będziesz już sobą. Dwie dawne przyjaciółki, zaginięcie oraz podejrzany miliarder okryty niesławą. Emily będzie musiała zdecydować, czy jej kochanek, wróg czy przyjaciel.

DLACZEGO? Kiedy słońce pieści naszą skórę, warto poddać się marzeniom. A i wątek ciut nie kryminalny zaintryguje niejedną miłośniczkę doznań literackich. Mega temat!

 

CÓRKA DOSKONAŁA

Napisana z niezwykłym wyczuciem powieść o kobiecie, która jest kochającą żoną, wspaniałą matką i oddaną córką. W pewnym momencie uświadamia sobie, że od życia pragnie czegoś więcej… 

DLACZEGO? Czasem dobrze przeczytać opowieść o kimś, takim jak my. Kimś, kogo zrozumiemy w pełni, choć tak naprawdę jest wymysłem wyobraźni innej osoby. To niezwykłe uczucie, którego warto doznać!

 

Miłego czytania, kobiety!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*