Wydawnictwo Kobiece

Najlepsze książki na Walentynki!

To jak tam dziewczyny, gotowe na Walentynki? Jeżeli jeszcze nie wiecie, co czytać, aby poczuć atmosferę święta miłości, przybywamy z pomocą. Sprawdźcie nasze romantyczne propozycje na ten wyjątkowy dzień w roku!

Nasz numer jeden to oczywiście antologia Niegrzeczna miłość. Dziesięć pikantnych opowiadań rozpali Twoje zmysły i sprawi, że te Walentynki na pewno będą wyjątkowe. Niegrzeczne autorki i autorzy doskonale wiedzą, jak podgrzać atmosferę do czerwoności. Na co możesz liczyć, gdy sięgniesz po tę propozycję? Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu… i ekscytujące prezenty! A może jesteś facetem poszukującym idealnej książki, która byłaby prezentem na Walentynki dla Twojej ukochanej? Lub, wręcz przeciwnie, jesteś niegrzeczną czytelniczką, która chciałaby zaproponować partnerowi coś pikantnego do przeczytania? Pięknie wydana Niegrzeczna miłość zdecydowanie poleca się na walentynkowy podarunek. Taka okładka to ozdoba półki z książkami!

 

Zamruczę Ci to wyjątkowo udany debiut Agaty Bieńko. Piękna dziewczyna, seksowny ginekolog, stara cyganka i czarny kot – co może z tego wyniknąć? Oj, całe mnóstwo gorrrących sytuacji! Zwariowana bohaterka i jej przyjaciele oraz rodzina bawią i wzruszają, a postać Grzegorza u niejednej czytelniczki wywoła wypieki na twarzy. Czy niesforny pan doktor zdobędzie serce Pauli? Ta książka to idealna propozycja nie tylko dla miłośniczek mruczących kocich przyjaciół. To historia, którą czyta się jednym tchem i chce się więcej i więcej. Mamy dla Was dobrą wiadomość – kolejna część już w przygotowaniu!

Na tę premierę czeka mnóstwo osób. Już 10 lutego ukaże się Bromance. Klub książki – w sam raz przed Walentynkami! Małżeństwo Gavina Scotta przechodzi kryzys. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona udawała wszystkie orgazmy. To prawdziwy cios, zwłaszcza dla członka drużyny Nashville Legends. Zdenerwowany Gavin robi żonie porządną awanturę. Gdy Thea uznaje, że to dla niej za dużo, prosi go o rozwód. Bohater nie może pogodzić się z rozpadem małżeństwa i postanawia zrobić wszystko, by naprawić swój błąd.

Na pomoc przychodzi mu tajny klub – i nie jest to byle jaki klub, a Klub Książki! Zasiadają w nim najwięksi samce alfa z Nashville. Mężczyźni czytają najpopularniejsze romanse i przy ich pomocy próbują uratować małżeństwo Gavina. Czy to się uda?


Co może się stać, gdy wszyscy wokół przeczytają Twoje miłosne listy? Tak jest, czas na historię Lary Jean, którą pokochały nastolatki na całym świecie. Na Walentynki proponujemy Wam pakiet trzech bestsellerowych powieści Jenny Han, zekranizowanych przez Netflix: Do wszystkich chłopców, których kochałam, PS Wciąż Cię kocham oraz Zawsze i na zawsze

Wśród walentynkowych propozycji nie może zabraknąć również kolejnej historii, na którą uwagę zwrócił Netflix. Czy jesteście gotowe na przeniesienie się do słonecznego Madrytu? Możecie zrobić to razem z Valerią, bohaterką książki Elisabet Benavent. Uwodzicielska i pełna humoru opowieść o czterech kobietach i ich miłosnych podbojach to prawdziwy hit, który pokochały nie tylko hiszpańskie czytelniczki. W butach Valerii oraz Valeria w lustrze polecają się nie tylko na Walentynki!

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*