Wydawnictwo Kobiece

Nowości wydawnicze – luty 2018!

To będzie gorący miesiąc!

W lutym pojawi się wiele książek, obok których nie można przejść obojętnie. Wybierz coś dla siebie!

 

NOWOŚCI WYDAWNICZE – LUTY 2018!

 

Miesiąc zaczyna się od dużej dawki pozytywnej energii, która nastroi Cię na twórcze odkrywanie swojej pasji. Magiczna iskrato pierwszy tom bestsellerowej Trylogii Drogi Serca, która pomoże Ci wypełnić swoje życie radością, miłością i niczym niezmąconym spokojem. Wytrzymasz do 2.02?
Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci pewną i sprawdzoną drogę, która prowadzi ku kreatywności, to Magiczna iskrajest tutaj dla Ciebie!

Hej zwierzaczku, tęskniłaś? Może próbowałaś o nim zapomnieć? Obie doskonale wiemy, że to niemożliwe. King bierze to, co chce i nigdy nie pyta o zgodę. Teraz przychodzi do Ciebie.

Już 9.02 premierę ma druga część książki, która wbiła w fotel całe rzesze fanek literatury erotycznej. „Tyran” to kontynuacja historii Doe (a może Ray?) i Kinga. Ojciec dziewczyny to bezwzględny senator, który pilnuje, aby rodzinne sekrety nie ujrzały światła dziennego. A Tanner, chłopak Doe z czasów przed utratą pamięci wydaje się bezpieczniejszą opcją niż brutalny King.
Gdyby tylko decyzja należała do Doe…

Druga część miesiąca będzie bardzo zaczytana! Od 16.02 ciągle będziesz sięgać po książki!

Pamiętasz swój ostatni sen? Zapamiętałaś jakieś szczegóły? Już w połowie miesiąca będziesz mogła odczytać wszystkie ukryte w nim symbole! „Mały sennik” poręcznie wydana książka, która wprowadzi Cię w świat świadomego snu, przybliży zakamarki ludzkiego umysły i wyjaśni, skąd się biorą senne marzenia. To nie tylko poradnik do interpretacji ukrytych znaków. To książka, do której będziesz wracać każdego poranka, aby odkryć niezwykłe rzeczy, które przygotował dla Ciebie los!

Pokochanie samej siebie, to niezwykłe wyzwanie, któremu tylko nieliczni potrafią stawić czoła. Kate Hudson sama przyznaje, że przez bardzo długi czas była uwięziona w obrazie „aktoreczki” i skutecznie potwierdzała wizję stereotypowej gwiazdki Hollywood. Stale zamartwiała się o to, czy ma odpowiednią wagę, czy dobrze wygląda, aż wreszcie zrozumiała, że nie może dobrze wyglądać, kiedy nie czuje się dobrze we własnej skórze!
Pretty Happy” jest jej odpowiedzią na wszystkie poradniki, które zmuszają do nieludzkich diet i ćwiczeń ponad wysiłek. Książka Kate to jej spisane porady na szczęśliwe i pełne życie. Nie będziesz biernym odbiorcą jej lekcji. Liczne kwestionariusze, quizy i miejsca na notatki, sprawiają, że sama staniesz się współautorem Twojego szczęśliwego ja! A Kate tylko wskaże Ci bezpieczną i skuteczną drogę.

Wycisz się na chwilę. Uspokój oddech. Zamknij oczy. Co słyszysz, co czujesz? Rytmiczne uderzenia na wysokości Twojej klatki piersiowej? Pewne, mocne. To serce utrzymuje Cię przy życiu, jednak czy możesz mu zaufać? Czy ono tak naprawdę bije dla Ciebie?

Tkanki” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Mocny thriller, który wbije Cię w fotel i sprawi, że z przestrachem zaczniesz wsłuchiwać się w bicie swojego serca.
Evi to poważnie chora dziewczyna, której przeszczepiono serce. Chociaż operacja się udała i rodzina odetchnęła z ulgą, wszystko zaczęło się zmieniać. Evi, zaczęła się zmieniać.
Ta, kiedyś bezproblemowa dziewczyna teraz pcha się ramiona mrocznego Sandera, ma koszmary i cały czas kieruje swoje kroki w dotąd nieznane miejsca. Jej matka jest zrozpaczona. Przecież udało się uratować jej córkę, więc dlaczego czuje się, jakby ją traciła?

Czy to możliwe, że serce dawcy przejęło kontrolę nad Evi? Czy ktoś uwierzy matce, że ukochana córka stała się marionetką, która wypełnia rozkazy poprzedniej właścicielki organu? Przecież serce nigdy nie zapomina…

Serce zbiło Ci mocniej na widok poprzedniej propozycji? To dobrze, bo w lutym czeka na Ciebie kolejna książka, przez którą nie zaśniesz. „Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy” to opowieść o jednym fatalnym wieczorze, który zmienił wszystko. Wyczekiwany syn, kochający mąż i wizja spokojnej starości na własnej farmie – wszystko zostało zniszczone.
Książka stawia wiele trudnych pytań, na które będziesz musiała sama odpowiedzieć.

Czy można wybaczyć tak wielką zbrodnię?
Czy można było ją przewidzieć?
Czy gdyby ktoś wcześniej zainteresował się tymi biednymi chłopcami, to nie wyrośliby na brutalnych członków młodocianego gangu?
Czy mogą się zmienić?
Jak dalej żyć, kiedy Twoje serce zostało roztrzaskane na podłodze w garażu, a potem po prostu zrównane z ziemią…?

Chociaż zmieniamy kategorię, to zostajemy przy zbrodni. Zbrodni, która zmieniła wszystko w życiu Madison.

Kiedy jej matka odkrywa zdradę męża, najpierw zabija jego kochankę, a później popełnia samobójstwo. Po jakimś czasie ojciec dziewczyny decyduje się ponownie wziąć ślub, przez co cała rodzina jest zmuszona do przeprowadzki. Madison trafia do nowej szkoły, w której rządzi Elite Kings Club. Jego członkowie utrzymują, że to tylko legenda, głupia plotka, którą straszy się naiwnych uczniów.
Czy ktoś rozsądny uwierzy, że banda dziesięciu chłopaków może terroryzować całe miasto?
Jednak jest w nich coś, co sprawia, że Madioson zaczyna szybciej oddychać i coraz częściej spogląda przez ramię, kiedy idzie pustym korytarzem. Ktoś zaczął na nią polowanie. Ktoś, kogo poprzednia dziewczyna zniknęła w tajemniczych okolicznościach…
Czuj się w niebezpieczny klimat „Srebrnego łabędzia”, pierwszego tomu bestsellerowej serii Elite Kings Club! Tak mrocznego romansu jeszcze nie czytałaś! Tajne i elitarne stowarzyszenie, na którego czele stoi niesamowicie pociągający i seksowny Bishop na zmianę będzie Cię szokować i zachwycać. Kto wie, może Ty też zagrasz z nimi w grę…?

Znalazłaś już swojego księcia? Oby nie, bo koniec miesiąca spędzisz, ściskając w dłoniach naszą kolejną propozycję. Seria „Royals” to kolejny cykl, który pokochały wszystkie niegrzeczne czytelniczki. Pierwszy tom – „Kochanka księcia” pozwoli Ci na chwilę wrócić do marzeń z dzieciństwa. Tylko tym razem twój książce nie pojawi się po to, aby Cię ocalić. Alexander taki nie jest, o nie. On bierze to, czego pragnie, a swoje sekrety ukrywa w książęcych komnatach. Taką zakazaną i nieprzyzwoitą tajemnicą stanie się Clara, jego kolejny kaprys.
Czy młoda absolwentka zgodzi się zostać jego sekretną kochanką?

 

Wszystkie książki znajdziesz w zapowiedziach! Zaplanuj już teraz kolejny miesiąc!

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*