Wydawnictwo Kobiece

Nowości wydawnicze – styczeń 2018!

Nowy rok będzie pełen wrażeń!

W styczniu pojawi się wiele gorących tytułów i wiele gorących (i niegrzecznych) historii! Sprawdź, co przygotowało Wydawnictwo Kobiece i jak planuje rozpocząć 2018 rok!

 

NOWOŚCI WYDAWNICZE – STYCZEŃ 2018!

 

Już 12 stycznia swoją premierę ma niezwykły poradnik od Gabby Bernstein. „Wszechświat Cię wspiera” to motywująca opowieść, na której kartach uczymy się miłości do siebie, otaczającego nas świata i ludzi wokół nas. Gabrielle sama przeszła wiele w swoim życiu i na własnym przykładzie udowadnia, że światło, które każdy w sobie nosi, może rozbłysnąć siłą miliona słońc! Książka pomoże Ci nastroić się do swojej mocy i sprawi, że uniwersalna energia miłości zagości w Twoim codziennym życiu.
Sama Oprah Winfrey dostrzegła w Gabby potencjał i określiła ją „nową liderką duchową”! Teraz możesz wczytać się kojące słowa kobiety, którą pokochał cały świat. Połącz się ze Wszechświatem i dzięki zawartym w książce radom i mantrom, pozwól by wyższa siła, poprowadziła Cię w stronę szczęścia i spokoju!

 

Tydzień później, bo już 18 stycznia ukaże się  „Ogród z marzeń” Carmen Santos. Historia Solagne, jej męża i jego brata to niedozwolony romans, który dzieje się w roku 1927. To rewelacyjna mieszanka Paryża lat dwudziestych i wczesnych tradycji hiszpańskich. Rodolfo od razu zakochał się w Solagne. Kiedy zobaczył ją po raz pierwszy, na przyjęciu, na które nie był nawet zaproszony, nie mógł oderwać od niej wzroku. Delikatna, krucha postać wydawała mu się nierzeczywistą wróżką, od której bił złoty blask. Kiedy poślubił kobietę, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Jednak z rodzinnych stron przyszła okropna wieść. Ojciec mężczyzny zginął w tajemniczych okolicznościach. Młode małżeństwo musi wrócić i przejąć rodzinny biznes. Chociaż na miejscu jest Dionisio, starszy brat mężczyzny, to nikt nie odważy się powierzyć mu pod opiekę winnicy. Pomiędzy nim, a Solagne zaczyna rozkwitać coś niedozwolonego. Mąż kobiety zapomniał, że o miłość powinno się dbać cały czas. Czy to dlatego stęsknione serce jego żony zwróciło się w stronę szwagra?

W styczniu na pewno nie zmarzniesz! Dzień po ostatnich premierach, czyli 19 stycznia, w twoim życiu pojawi się przyrodni brat. „Anti-stepbrother. Antybrat” od Tijan to książka, obok której nie można przejść obojętnie. Summer po stracie matki i ponownym ślubie ojca, zyskała przyrodniego brata. Najgorętsze ciacho w swojej szkole. Chociaż chłopak nie zwraca na nią uwagi, oto dziewczyna wie, że to nie może być przypadek, że zamieszkali pod jednym dachem. Po ukończeniu szkoły, oboje zaczynają naukę na jednej uczelni. Najpierw Kevin, a chwilę po nim jego siostra. Summer nie wybrała jej ze względu na dobre wyniki, postanowiła pojechać za swoim przyrodnim bratem i trochę dopomóc miłosnemu szczęściu. Jednak na miejscu w oko wpada jej ktoś inny. Największy wróg jej brata – Caden. Na którego z nich zdecyduje się Summer?

Nie zwalniamy tempa, bo już 21 stycznia w Twoje ręce trafią kolejne tomy wyczekiwanej serii Braci Slater. Akcja fanek L.A. Casey udowadnia, że jeżeli czegoś bardzo, bardzo, bardzo mocno chce, to można osiągnąć wszystko! A wy chciałyście, aby #BraciaSlaterwPolsce odnaleźli swoje miejsce.
Alec i Keela to kolejne gorące historie, które spowodują szybsze bicie serca i gorączkowe przerzucanie stron, by dowiedzieć się, co będzie dalej. Keela musi pojawić się na ślubie swojej kuzynki, nie czuje się na siłach, aby pójść tam samodzielnie. Kiedy na jej drodze staje Alec Slater, ta postanawia poprosić go o przysługę. Jednak ten przystojniak nie robi nic za darmo. A spłata tej… uprzejmości będzie bardzo, bardzo niegrzeczna.

Zrobiło się gorąco! Może warto na chwilę odpocząć? Oczywiście, że nie! „Fallen Crest. Akademia” to kolejna książka od Tijan, która ponownie sięga po tak uwielbiane przez Was wątki. Sam po rozwodzie rodziców przeprowadza się do nowego miasta. Partner jej matki ma dwóch synów. Mason i Logan to najgorętsze ciacha z całego Fallen Crest. Samantha nie zamierza jednak dołączyć do fanklubu tej dwójki. Szczerze? Nie możne nawet stwierdzić, że za nimi przepada. Na szczęście nie będą chodzić do jednej szkoły. I dobrze! Tak będzie lepiej, prawda? Łatwiej jest przecież nic nie czuć…?

Masz dzieci? Może spodziewasz się maluszka albo już dawno wysłałaś w świat odchowaną mini wersję siebie? Przeczytaj, co o macierzyństwie sądzą inne mamy! „Liga (nie)złych mam” to eseje, które napisały kobiety zmęczone Mitem Idealnej Matki. Nie boją się poruszać trudnych tematów, do jakich zalicza się poronienie, depresja poporodowa, samotne macierzyństwo czy nawet aborcja. Swoje historie opowiedzą Ci m.in.: kobieta, która musiała nauczyć się miłości do swojego synka, mama, która zmaga się z szeregiem alergii swoich dzieci, czy matka, która postawiła się szkole i głośno powiedziała o tym, że nie będzie darmową siłą roboczą.
Zerwij raz na zawsze z cukierkową wizją macierzyństwa, która stara się zamieść pod dywan niewygodne tematy. Brak wsparcia od bliskich, wieczne przemęczenie, kolki, choroby i plastelina w dywanie. Znasz to? W takim razie 29 stycznia dołączysz do Ligii (nie)złych mam!

Tego samego dnia doczekasz się na „Drugą Szansę” Marcie Steele. Ciepłej i zabawnej historii, która tylko pozornie dotyczy próby uratowania podupadającego sklepu z butami. Riley ma złamane serce, może stracić swoją ukochaną pracę, w której codziennie spotyka swoich najlepszych przyjaciół. Jako kierowniczka sklepu, czuje się odpowiedzialna za uratowanie biznesu. Sadie, która z nią pracuje, rok wcześniej straciła ukochanego męża i nie czuje się gotowa na pierwszą rocznicę tej tragedii. Czy przyjaciółki i ich najbliżsi poradzą sobie z trudami, jakie je spotkały?
Ta magiczna opowieść o współczesnym Kopciuszku przedstawi Cię silnym kobietom, które nie obawiają się zawalczyć o swoje szczęście. Nawet kiedy życie ich nie oszczędza i co chwile potykają się na drodze do celu, to wciąż mają siłę, by wstać i zacząć od nowa! Zakochasz się w tych postaciach, historii i pięknych butach!

 

Wszystkie książki znajdziesz w zapowiedziach! Zamów je teraz w przedsprzedaży i zabookuj sobie nowy rok!

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*