Wydawnictwo Kobiece

Jak osiągnąć sukces w komunikacji społecznej?

Marzy Ci się praca w wielkim świecie polityki, administracji rządowej lub po prostu chciałabyś wiedzieć, jak profesjonalnie ukształtować swój wizerunek? Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych.

Dana Perino to kobieta wyjątkowa – śmiało można określić ją mianem jednego z najsłynniejszych PR-owców świata. Była rzeczniczka prezydenta G. W. Busha, a także prezenterka stacji Fox News odsłoni przed nami kulisy wielkiej polityki międzynarodowej.

Niejednokrotnie zmuszona była do radzenia sobie z nieustannymi głosami krytycznymi kierowanymi w stronę prezydenta, często musiała polegać tylko na sobie i na wypracowanych przez siebie strategiach. Tłumiąc narastające emocje, musiała za wszelką cenę dążyć do zachowania poprawności politycznej.

Jednym z najtrudniejszych momentów w jej karierze był rok 2008, podczas wizyty w Iraku z prezydentem Bushem. W trakcie konferencji prasowej jeden z irackich dziennikarzy wstał, rzucając w stronę amerykańskiego przywódcy obelgami oraz… własnymi butami. George Bush szczęśliwie uniknął trafienia, jednak jeden z butów przewrócił stojący obok statyw, co skończyło się podbitym okiem Perino.

Już w maju nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukaże się memoir Dany Perino pod tytułem Dobre wieści, pełen opublikowanych po raz pierwszy wspomnień z pracy w Białym Domu. Znaleźć w niej będzie można również mnóstwo skutecznych porad dotyczących savoir vivre’u, dress code’u, a także wskazówek, jak osiągnąć sukces zawodowy.

Dobre_wiesci_front_72dpi

FASCYNUJĄCA LEKTURA, KTÓRA POKAZUJE, JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W PRACY ZAWODOWEJ, ZREALIZOWAĆ POSTAWIONE CELE I NAUCZYĆ SIĘ SKUTECZNIE PREZENTOWAĆ WŁASNE STANOWISKO!

Książkę możesz zamówić już w przedsprzedaży: TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*