Wydawnictwo Kobiece

Październikowe premiery w Wydawnictwie Kobiecym

Schyłek roku 2020 zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, co przygotowałyśmy. Nasze październikowe premiery to prawdziwa uczta różnorodności.

Zdecydowanie nie był to łatwy rok! Wiele osób odetchnie z ulgą, wypijając lampkę szampana za nowy, zbliżający się rok 2021. My jednak zrobimy wszystko, żeby uprzyjemnić Wam oczekiwanie na sylwestrowe fajerwerki. W Wydawnictwie Kobiecym tej jesieni czeka Was jeszcze sporo wrażeń.

O tej, która stała się… służącą diabła

Czy to najbardziej oczekiwana premiera października, a może i całego roku? Pojawiają się takie głosy. „Służąca” Alicji Sinickiej elektryzuje czytelnika, wprowadzając go w labirynt tajemnic i zmysłów. Julia miała prosty plan – chciała założyć firmę sprzątającą. Trafia więc do domu państwa Borawskich, gdzie ma dbać o porządek. Pewnego dnia traci przytomność. Gdy otwiera oczy, rozpoczyna się prawdziwy koszmar. Czy ta historia w ogóle może skończyć się dobrze? Alicja Sinicka to twórczyni polskiego nurtu domestic noir. Możecie być pewne, że emocji nie zabraknie.

Niech magia będzie z Tobą każdego dnia

„Czaromarownik 2021” to już ósma edycja naszego planera skierowanego do miłośniczek odrobiny magii w życiu. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko o znakach zodiaku, fazach księżyca lub zaklęciach i rytuałach, to nowy rok planuj z nami. Na pewno będzie magiczny! Mamy także propozycję dla dziewczyn, które lubią nieco inny klimat. Szukasz wyzwań, które pobudzą Twoje zmysły? Potrzebujesz miejsca na sekretne zapiski? Świetnie – sprawdź nasz „Niegrzeczny planer”.

Świąteczna oferta – uczucia w blasku choinki

Koniec roku to także święta Bożego Narodzenia, które wiele osób uważa za najbardziej magiczny okres. Nie mogłyśmy więc zaniedbać naszej świątecznej oferty. Wśród premier znajdziecie mnóstwo perełek. „Sztuka dawania prezentów”, „Gorące dochodzenie”, „Świąteczny trop”, „Bardzo cicha noc”, „Świąteczne nieporozumienie” oraz „Spełnione życzenie”. Przyznajcie, że te tytuły brzmią obiecująco!

Znajdzie się też coś dla młodzieży

Nie pomijajcie także naszej oferty Young. Literatura młodzieżowa to coś, co także jest nam bliskie. W tym miesiącu zaczarujemy Was, a to za sprawą „Szklanego maga”. Warto sprawdzić również „Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek. Tom 1”.

Październik w Wydawnictwie Mova

Znacie nasz rodzimy imprint – Wydawnictwo Mova? Na pewno. Tam również nie zabraknie ekscytujących jesiennych premier. W październiku koniecznie sięgnijcie po „Melodię mgieł dziennych”. Ta poetycka opowieść o kulisach sławy na długo zostaje w pamięci. Wielbicielki wielkich intryg także powinny być zadowolone, a to za sprawą „Bezwładu”.  To już drugi tom porywającej trylogii kryminalnej w szwedzkim klimacie.

Jedno jest pewne – będzie co czytać. Koniecznie dajcie nam znać, która z naszych październikowych premier najbardziej Was zaintrygowała.

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*