Wydawnictwo Kobiece

„TRZY I PÓŁ SEKUNDY” AMANDY PROWSE

Amanda Prowse to autorka, która z pewnością posiada ogromne pokłady wrażliwości. Już kilka jej powieści wydano w Polsce. Jednak Trzy i pół sekundy jest wyjątkową książką. Inną niż wszystkie.

NIE JEST TYLKO KOLOROWO

Prowse zabiera czytelnika w intrygującą podróż w miejsce, gdzie normalni, zwyczajni ludzie muszą się mierzyć z okropną tragedią. Brzmi ponuro? Cóż, lekcja empatii przyda się każdemu. Zwłaszcza, że jest to niewątpliwie lekcja z misją.

Realia obficie przepełnione miłością, stratą, traumą, żałobą i wstępną próbą akceptacji. To naprawdę wciąga.

MASZ ODWAGĘ TROCHĘ POPŁAKAĆ?

Amanda zawsze dociera do sedna sprawy za pomocą pięknego stylu i niesamowitej wrażliwości. Historia Toma i Grace porusza struny serca i chociaż płaczesz, brniesz dalej przez łzy. Po lekturze jesteś pełniejsza. A Twój pokój będzie pełen chusteczek.

O FABULE SŁÓW KILKA

Grace Penderford jest szczęśliwą żoną Toma. Kiedy w wieku 36 lat rodzi córeczkę Chloe czuje, że nie mogłaby być już szczęśliwsza. Jednak los bywa przekorny i po trzech latach zamierza odebrać jej to szczęście. Jak tragedia wpłynie na losy małżeństwa?

Nie chcę Wam nic zdradzać – dajcie się porwać tej nie do końca sielankowej rzeczywistości. Amanda Prowse dokonała niebywałego – przedstawiła jeden z najtrudniejszych temat w sposób przejrzysty, ale nie płytki. Piękna lektura. Cudowna na prezent, również dla siebie.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*