Wydawnictwo Kobiece

Jak wytrwać w postanowieniu noworocznym?

Pomożemy Ci odnaleźć Twoją wewnętrzną siłę, która sprawi, że ten rok padnie Ci do stóp!

Wytrwaj w postanowieniu noworocznym!

Wybranie odpowiedniego postanowienia noworocznego nie jest łatwe, chociaż to wytrwanie w swoich założeniach wymaga bardzo silnej woli. Wydawnictwo Kobiece wychodzi Ci naprzeciw i wyciąga w Twoją stronę ręce pełne książek, dzięki którym staniesz się najlepszą wersją samej siebie!

 Wszechświat Cię wspiera – Miłość jest w Tobie!

Gabby nie miała łatwego życia. Narkotyki, alkohol i nienawiść przepełniały ją na każdym roku. Walczyła o każdy kolejny dzień, czując, że została stworzona do czegoś większego niż uzależnienia.
W książce dzieli się nie tylko swoją historią, ale i praktycznymi poradami na przezwyciężenie problemów, które zna każdy z nas. Brak motywacji, zmęczenie, złość, ból – Gabrielle Cię nie ocenia, bo doskonale wie, jak ciężko jest się podnieść z łóżka, kiedy wokół nic nie cieszy.
Wszechświat Cię wspiera” to książka pełna uniwersalnych przesłań, które wydają się napisane idealnie pod Ciebie. Czy to możliwe, że autorka Cię zna? Całkiem prawdopodobne! Gabby uważa, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i jeżeli natrafiłaś na jej książkę, to znaczy, że jesteście sobie pisane.
Szukasz sposobu na uspokojenie swoich myśli i połączenie się z uniwersalną energią miłości? Chcesz poznać sprawdzone metody na poradzenie sobie z napadami złych myśli i braku motywacji?
Wszechświat Cię wspiera” jest tutaj właśnie dla Ciebie!

 

Liga (nie)złych mam – Masz prawo na chwilę słabości!

Powiedzmy to sobie wprost – Idealna Matka to mit. Nikt nie może mieć wysprzątanego mieszkania, idealnie zrobionej fryzury i makijażu, a do tego nakarmionego organicznym jedzeniem grzecznego dziecka!
Twoim postanowieniem noworocznym jest „danie sobie trochę luzu”? Idealnie! „Liga (nie)złych mam” to zbiór esejów napisanych przez mamy i dla mam. Nie znajdziesz w nich owijania w bawełnę i kreowania nierealnej wizji macierzyństwa. Te kobiety nie boją się przyznać do błędów, obaw i myśli, za które inne matki oberwałyby je żywcem.
Czasami miłość do dziecka przychodzi z opóźnieniem, czasami pomylisz jego lekarstwa, innym razem zamkniesz się przed maluchem w łazience, by mieć, chociaż 5 minut ciszy. Tylko dla siebie.
Czy to sprawia, że jesteś złą matką? Oczywiście, że nie! To sprawia, że jesteś człowiekiem i ta książka udowodni, że nie ma w tym nic złego.

Magiczna iskra – Kreatywność jest w Tobie!

W nowym roku szukasz jakiegoś hobby, ale czujesz, że trochę minęłaś się z kreatywnością? Nic bardziej mylnego! „Magiczna iskra” to pierwszy tom bestsellerowej serii Trylogii Drogi Serca, która pomoże Ci odnaleźć Twoją drogę do niewyczerpanego źródła inspiracji. Kreatywność jest w Tobie. Czasami coś będzie ją blokować lub sprawiać, że odpowiedni moment na ujawnienie się został chwilę opóźniony. Jednak warto podjąć próbę przełamania monotonii, która powoduje, że każdy dzień wygląda tak samo.
Kajsa Ingemarsson poprowadzi Cię powoli w kierunku spokoju, radości i miłości, dzięki którym wykreujesz szczęśliwe i kreatywne życie! Ty musisz tylko otworzyć się na inspirację.

Pretty Happy – Odważ się na radość!

Czy można świetnie wyglądać, dobrze się czuć i jeszcze czerpać radość z życia? Oczywiście, że tak! Kate Hudson, którą znasz z wielkiego ekranu, dzieli się z Tobą swoimi sprawdzonymi sposobami na to, jak wsłuchać się we własne ciało i podążać za jego radami. Tak jak każda kobieta, Kate znała koszmar nieustających diet, wyczerpujących ćwiczeń i ciągłego dążenia do bycia najlepszą. Jeżeli tak samo, jak ona, postanowiłaś, że praca nad lepszą wersją siebie nie musi być obkupiona łzami i wyrzeczeniami, to „Pretty Happy” jest dla Ciebie!
Inspirujące porady i wskazówki pomogą Ci uświadomić, że jest w Tobie świadoma i pewna siebie kobieta. I teraz nadeszła pora, aby pokazać ją światu!

 

Wszystkie książki znajdziesz w zapowiedziach! Zamów je teraz w przedsprzedaży i przygotuj się na nowy rok!

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*