Wydawnictwo Kobiece

Program Partnerski Wydawnictwa Kobiecego

Cześć 🙂

Prowadzisz może bloga z recenzjami książek? Masz mnóstwo fanów na FaceBooku i Instagramie? A może jesteś video-youtuberką? Bądź po prostu kochasz czytać i lubisz zachęcać znajomych do kupowania i czytania książek?

Jeśli zdarza Ci się polecić znajomym czy fanom książki, to nasz program partnerski jest właśnie dla Ciebie. Połącz pasję z zarabianiem 🙂

Zapraszamy do promocji książek Wydawnictwa Kobiecego. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych i dobrze sprzedających się tytułów dla kobiet w każdym wieku. 

Na początek oferujemy 10% prowizji od poleconego zamówienia, aż do 20% dla aktywnych partnerów. Dodatkowo, oferujemy aż 5% prowizji od każdego kolejnego zamówienia od poleconej osoby, nawet gdy dokona zakupu bezpośrednio, czy przez link innego partnera (wieczna prowizja).

My ze swej strony pomożemy Ci z wdrożeniem PP na twoją stronę, bloga, FB. Oferujemy szeroki wybór materiałów graficznych do promocji całego wydawnictwa jak i poszczególnych książek. Najlepsi partnerzy dostają również możliwość recenzjowania naszych książek na swoich serwisach.

Zarobioną prowizję wypłacamy co miesiąc przelewem na konto w banku lub Paypal. Możesz też zamienić ją na bon na książki w naszej księgarni.

Zainteresowana? Zarejestruj się do Kobiecego Programu Partnerskiego tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na adres pp@wydawnictwokobiece.pl – chętnie wszystko wyjaśnimy.