Wydawnictwo Kobiece

„Psiego najlepszego” – czyli miłość ze schroniska

Zakochaj się w zimowej historii, która rozgrzewa serca!

Codziennie schroniska na całym świecie zmagają się z różnymi problemami. Mają za dużo zwierząt, za mało wolontariuszy, brakuje pieniędzy na najbardziej potrzebne rzeczy. A kiedy zbliża się zima, problemy stają się podwójnie ciężkie. Nadchodzi przenikliwy mróz, który zagraża wszystkim podopiecznym.
W schronisku z każdego kojca spogląda na nas inna, często bolesna historia. W oczach zwierząt widać zwątpienie, rezygnację, ale czasami też nadzieję. Nadzieję na nowy, kochający dom. Adopcja zwierząt ze schroniska to prawdziwa misja superbohaterska!

Do podobnego miejsca los przywiódł Josha, bohatera nowej książki W. Bruce’a Camerona.

Psiego najlepszego” to najsłodsza psia historia na święta, która sprawia, że po zmrożonym pogodą sercu rozejdzie się przyjemne ciepło.
W życiu Josha pojawiła się wielka pustka, którą pozostawiła po sobie jego była dziewczyna. Mężczyzna kompletnie nie radzi sobie z rozstaniem i popada w coraz głębsze odrętwienie. Los, a raczej poznany w barze mężczyzna, podrzuca mu pod drzwi Lucy – ciężarną suczkę, która potrzebuje koniecznie domu i opieki.
Kiedy w ich świecie pojawia się, aż 5 puchatych kulek, Josh decyduje się poprosić o pomoc schronisko. Prawo nie pozwala mu trzymać w domu, aż tylu psów.
Kerri, jedna z pracownic, pomaga mu w organizacji świątecznej adopcji i uczy opieki nad zwierzakami. Nieświadomie nauczyła go też kochać na nowo.

Psiego najlepszego” zawiera w sobie wiele miłości do zwierząt, którą fani W. Bruce’a Camerona doskonale znają z jego bestsellerowej książki „Był sobie pies”. Tym razem historia jest opowiedziana z perspektywy człowieka, a nie zwierzęcia, ale Josh sam często zachowuje się nieporadnie. Zupełnie jak szczeniaczki, którymi przyszło mu się zaopiekować!
To książka idealna na wieczorny relaks, kiedy ze swoim czworonogiem u stóp usiądziesz na chwilę, aby złapać oddech w przedświątecznej gorączce.
Jeżeli nie masz psa, to na pewno po lekturze rozważysz adopcję takiego! Może właśnie to Ty podarujesz jakiemuś podopiecznemu schroniska nowy i kochający dom?

 

Przeczytaj fragment >>

Zamów swój egzemplarz TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*