Wydawnictwo Kobiece

Gorący styczeń w Niegrzecznych Książkach!

Nowy rok, nowe plany, marzenia i… książki! W styczniu na Niegrzeczne Czytelniczki czekają same wspaniałości: książki autorek zagranicznych i polskich, nowości i kontynuacje bestsellerowych serii, powieści z wątkami mafijnymi, trochę romantycznymi, nieco mrocznymi i bardzo muzycznymi. Wszystko po to, żebyś zaczęła ten rok z prawdziwą przyjemnością!

Marzysz o wielkim świecie, romantycznej miłości i gorącym romansie? – to wszystko i znacznie więcej w nowej powieści Emilii Szelest Free Birds.

Życie Karoliny Nawrockiej nabiera rumieńców. Prawa do ekranizacji jednej z jej powieści zostały właśnie sprzedane, a ona leci aż do Los Angeles, by wziąć udział w pracach nad filmem. Na miejscu poznaje lidera zespołu The Free Birds, Alexa Morgana, który ma skomponować piosenkę przewodnią do filmu. Między młodą mężatką a sfrustrowaną gwiazdą rocka iskrzy od samego początku. Co wydarzy się, gdy tych dwoje, na skutek pewnej intrygi, spędzi tydzień w jednym pokoju hotelowym? Czy siedem wspólnych dni będzie początkiem wielkiego dramatu czy love story?

Spotkanie tych dwojga to zderzenie dwóch światów i dwóch osobowości. A także początek silnego i nieco skomplikowanego uczucia, które zupełnie nieoczekiwanie między nimi wybucha pomiędzy. Będzie bardzo gorąco, jak na kalifornijskie noce przystało.
Agnieszka Lingas-Łoniewska

 

 

A może lubisz mroczne romanse? W takim razie nie możesz nie przeczytać Perversion T.M Frazier.

Tristan i Emma Jean nie mieli zbyt wiele czasu, by się poznać podczas pierwszego spotkania, ale już nigdy nie byli w stanie o sobie zapomnieć. Kiedy spotykają się po raz drugi, stoją już po przeciwnych stronach barykady. Jednak w miłości, tak jak w wojnie gangów, żadne zasady nie obowiązują.

Inny mroczny świat odkryjesz w powieści Amo Jones Malum  i jej kontynuacji Malum. Część 2.

Poturbowani przez los, próbują odnaleźć własną drogę w brutalnym świecie intryg i kłamstw, ale tylko mocniej wplątują się w niebezpieczną grę. Amo Jones, znana z nieoczekiwanych zwrotów akcji, tym razem zaprasza na prawdziwy spektakl gwałtownych namiętności, mrocznych sekretów i pragnień silniejszych niż wszystkie zasady. Malum to emocjonalny rollercoaster, z którego nie będziesz chciała wysiąść.

Najlepsza oferta Georgii Le Carre to elektryzująca powieść o bezwzględnym świecie miliarderów i dziewczynie, która dla ratowania rodziny zrobi wszystko.

Po śmierci ojca Freya i jej matka stały się bankrutkami. Za chwilę stracą dach nad głową, a Freya będzie zmuszona porzucić studia. Wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji może być… wystawienie swojego dziewictwa na licytację w klubie Błękitny Motyl. Jego członkowie, obrzydliwie bogaci faceci, są w stanie zapłacić tysiące funtów za noc z dziewicą. Choć Freya nie tak wyobrażała sobie swój pierwszy raz, rozumie, że czas porzucić dziecięce sny.

Dla wielbicielek wątków mafijnych Niegrzeczne Książki przygotowały Odzyskaną koronę Moniki Skabary.

Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami. Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia. Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat. Czy to ryzyko się opłaci?

Jeżeli autorka nie zwolni tempa, to niedługo stanie się równie niebezpieczna co mafia, o której pisze! Jestem podekscytowana na myśl o tym, co planuje dla nas w przyszłości! Polecam z całego niegrzecznego serca.
K.N. Haner

A może marzy Ci się wycieczka do szalonego Las Vegas? Najlepiej w towarzystwie przystojnego gracza? Uważaj, bo może nie jesteś gotowa na zwycięstwo – tak jak bohaterka powieści Playboy Katy Evans.

Wygląda na to, że Wynn zostanie ostatnią panną w gronie przyjaciółek. Trudno, w takim razie chrzanić miłość, niech żyje przyjemność! A w tym specjalistą jest Cullen, zawodowy hazardzista, nieuznający przegranej pokerzysta i znany playboy. Pod wpływem spontanicznej decyzji Wynn wyrusza z nim do Las Vegas, by doświadczyć szalonego życia w mieście, gdzie wszystko jest grą, nawet uczucia. Problem w tym, że przeciwnik wciąż podbija stawkę, a zwycięstwo przestaje być nagrodą, której Wynn pragnie najbardziej.

Chcesz więcej? Zajrzyj do Strefy Niegrzecznych Książek!

 

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*