Wydawnictwo Kobiece

Byłaś w tym roku (nie)grzeczna? Święta z Wydawnictwem Kobiecym!

Romantyczne, gorące, przejmujące, zabawne, wzruszające… Takie właśnie są książki ze świątecznej oferty Wydawnictwa Kobiecego.

Boże Narodzenie coraz bliżej. Czy wybrałaś już prezenty i przemyślałaś sprawę dwunastu potraw? Na pewno, w końcu zawsze wszystko ogarniasz. Zdecydowanie przyszedł czas, żeby zrobić coś tylko dla siebie. Na przykład usiąść w wygodnym fotelu, za towarzyszy mając lampkę dobrego wina i wciągającą lekturę.

Pisarski duet, namiętność i zbrodnia

Świąteczna oferta Wydawnictwa Kobiecego jest na tyle zróżnicowana, że każda czytelniczka znajdzie w niej coś dla siebie. Zaczynamy oczywiście od romansów, które stopią niejeden lód! „Bardzo cicha noc” to propozycja od pisarskiego duetu – Eweliny Dobosz i Emilii Szelest. Co wynika z połączenia dwóch talentów? Mamy tu opowieść nietuzinkową. Wyobraź sobie, że w święta lądujesz w odciętym od świata miejscu, w towarzystwie… byłego więźnia. Zapowiada się intrygująco? I tak właśnie jest. Namiętność i zbrodnia spotkają się ze sobą! Z kolei „Świąteczne nieporozumienie” Katarzyny Bester przeniesie Cię do ozdobionego bożonarodzeniowymi dekoracjami Londynu. Tu także mamy wyjątkowe spotkanie, tym razem Brytyjki i Amerykanina. Początkowa niechęć szybko zmieni się w pożądanie! Spragnione romansów czytelniczki śmiało mogą sięgnąć również po „Gorące dochodzenie”. L.H. Cosway fantazjuje o biurowym romansie i robi to tak, że trudno oderwać się od tej książki. Dziewczyny, ręka do góry – która nigdy nie miała takich marzeń? 😉 Na „deser” proponujemy Wam „Nie byłaś grzeczna w tym roku” autorstwa Anny Langner. To pełna uroku opowieść o tym, że pozory mylą!

Wielkie nadzieje w blasku choinki

Nie samym romansem człowiek żyje, więc przygotowałyśmy dla Was rozbudowaną ofertę literatury obyczajowej. Jeśli szukasz wzruszeń, sięgnij po „Spełnione życzenie”. Kaja to dziewczyna z wielkimi marzeniami, jednak sytuacja życiowa ciągnie ją w dół. Gdy spotyka ją wielka szansa, pojawiają się także kolejne przeszkody. Czy tych świąt nie spędzi, jak zawsze, samotnie? Jedno jest pewne. Samotnych świąt nie spędzi rodzina, która, w powieści „Sztuka dawania prezentów” Anny Szczęsnej, na prośbę owdowiałej babki przyjeżdża do otoczonego lasem domu, by wspólnie świętować schyłek roku. Jak to w rodzinie – nie zabraknie konfliktów. Ktoś jednak bardzo będzie chciał udowodnić, że nasi bliscy są wszystkim, co mamy! W te święta nie może zabraknąć także propozycji dla miłośników czworonogów. To „Świąteczny trop” autorstwa Davida Rosenfelta.

Wszystko wskazuje na to, że będzie co czytać. Koniecznie dajcie nam znać, która lektura znajdzie się pod Waszą choinką!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*