Wydawnictwo Kobiece

SZOKUJĄCE WIEŚCI, czyli LIST Z PRZESZŁOŚCI

O czym?

W tragicznym wypadku ginie matka Lexy, a kilka dni później umiera jej ukochana niania z dzieciństwa. Opiekunka Urszula zostawia jej spadek, który odsłania przez Lexy tajemnice mogące podważyć jej całą tożsamość. W poszukiwaniu „własnego ja” wyrusza aż do Afryki, gdzie czyha na nią ogromne niebezpieczeństwo.

CO WARTO WIEDZIEĆ?

Istnieją takie książki, które powodują swoistą konsternację, ale wzbudzają również apetyt na więcej i więcej. A kiedy już masz ochotę porobić coś innego, bo przecież masz obowiązki domowe i inne rozrywki niż czytanie – cóż, wołają cię. Czytaj, czytaj, czytaj. Książki, których nie odkładasz, choć nie zawsze fabuła gra tak, jakbyś ty miał ją komponować. Ale nie możesz się oderwać.

Taką książką jest List z przeszłości. Nie odłożysz jej na półkę i zapomnisz o jej istnieniu. Przyzywa cię.

KSIĄŻKA – PODRÓŻ PO EMOCJACH

Powieści bywają też podróżami. Ten tytuł oferuje niebywałą wyprawę do kilku fascynujących miejsc w Londynie, w Edynburgu, a ostatecznie w nie dla każdego znanym Malawi. Można dosłownie zakochać się w nietypowym punkcie widzenia i barwnych opisach przeróżnych lokalizacji. Jednak muszę w końcu przejść do sedna. Nie o same miejsca tu przecież chodzi. Światło pada głównie na… sekrety. Tajemnica niani, która zostawia za sobą ślad niedomówień zostaje stopniowo odkrywana.

Co ta książka robi z czytelnikiem? Ciekawi impulsywność głównej bohaterki, frapują kłamstwa odkrywane raz po raz, intryguje sekret. Na duszy gra niejedna struna. Moc wspomnień i doświadczeń przeplata się, tworząc kompozycję, która zostaje z czytelnikiem na długo.

MĘTLIK W GŁOWIE, KTÓRY POKOCHASZ

Książka wypełniona jest zwrotami akcji oraz tajemnicami, które odkrywają kolejne tajemnice. Dramatyczne momenty, chwile radości i przejmującego smutku, poczucie zagrożenia. Takie ładunki emocjonalne da się lubić. Jeśli jesteś gotowy na przygodę z mętlikiem w głowie, zapraszam. Taki mętlik da się lubić.

30


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*