Wydawnictwo Kobiece

TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

26-29 PAŹDZIERNIKA 2017

My tam będziemy, a Ty?

Odwiedź nas przy stoisku C80!

Parę rzeczy, które musisz wiedzieć o Wydawnictwie na Targach:

  1. Kto do nas nie przyjdzie – ten szalony, mamy dla Was śliczne balony

Przygotowałyśmy wspaniałe balony z logiem naszego Wydawnictwa. Są urocze, fajne i sociamedia-friendly! Wpadnijcie do nas, zróbcie fotkę z balonikiem i wrzucajcie na instagram albo fejsa. Zalejmy świat humorem 🙂

  1. Dziewczyny, róbcie szczęśliwe miny – bo świętujemy urodziny!

Z okazji urodzin przygotujemy dla Was małe co nie co. Będzie słodko, rozkosznie i radośnie! Wpadnijcie złożyć nam osobiście sto lat.

  1. Halo, dzień dobry, PUK PUK! Czy ktoś lubi mały skok w book?

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy nowe gadżety. Torby, koszulki i… śliczne zakładki magnetyczne. Musicie je mieć!

  1. Hej, kochane kobietki, mamy dla Was wlepki!

Przygotowałyśmy dla Was wspaniałe wlepki, które będziemy rozdawać z okazji naszych urodzin. Śliczne, różowe, ultrakobiece głoszą takie hasła, jak np. „Nie mów do mnie teraz! Czytam!” „I <3 #NiegrzeczneKsiążki” czy „Moje życie to materiał na książkę”.

  1. Całe info do jednego worka – odwiedzi nas bardzo „przytulna” autorka

28 października o 15.30 odwiedzi nas Anna Szczęsna. To autorka wspaniałej „Myśli do przytulania”. Przyjdź, zgarnij dedykacje i porozmawiaj z panią Anią. To wspaniała kobieta z ogromną fantazją!

  1. Wszystkie pieniążki wydaję na książki!

No i przejdźmy do sedna 🙂 ! Na naszym stanowisku kupicie książki z naszej oferty w cenach o wiele niższych niż okładkowa! Szykujemy dla Was same bestsellery i tytuły, na które na pewno macie chrapkę. Zapraszamy!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*