Wydawnictwo Kobiece

„Tego nie mogę ci powiedzieć”

Marzenia się spełniają? Nie, marzenia się spełnia! Wie o tym na pewno Justyna Sznajder, która postanowiła wziąć los w swoje ręce. Wygrała nasz konkurs literacki na powieść new adult, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Podczas rozstrzygania zeszłorocznego konkursu na powieść new adult, nasze jury przeczytało ponad milion słów, a sama dyskusja nad wyborem najlepszego tekstu trwała pełnych 5 dni roboczych. Łatwo nie było, ale dałyśmy radę i mamy pewność, że wybrany tekst to prawdziwa perełka idealna dla wielbicieli twórczości new adult! Najlepszą propozycję wydawniczą wysłała nam Justyna Sznajder. Autorka ma 21 lat, skończyła projektowanie graficzne w liceum plastycznym, aktualnie studiuje filozofię we Wrocławiu. W przyszłości chciałaby zawodowo zająć się pisaniem i poświęcić temu większość czasu.

– Jak tylko przeczytałam tytuł, już wiedziałam, o czym będzie moja książka. Postanowiłam poruszyć temat niepełnosprawności i trudności jakie się z nią wiążą, a szczególnie tych psychicznych. Z czasem przychodziły mi do głowy kolejne pomysły na fabułę i wraz z pisaniem mogłam lepiej poznać moich bohaterów – mówi Justyna.

Karolina to dziewczyna z dobrego domu, której świat wywrócił się do góry nogami. Odcina się od znajomych i całe dnie spędza w domu, składając origami lub grając w LOL-a. To właśnie w tej grze poznaje Kubę, chłopaka z zupełnie innego środowiska. Jego codzienność to stosujący przemoc ojciec, zastraszona matka oraz młodsze rodzeństwo, które chłopak chciałby uchronić przed złem tego świata. Gdy między Kubą a Karoliną powstaje więź wykraczająca poza przyjaźń z Internetu, postanawiają spotkać się w realu. Czy będą w stanie się w ogóle porozumieć? Czy Karolina wreszcie zdradzi Kubie swój największy sekret? Ten, który do tej pory zbywała krótkim „tego nie mogę ci powiedzieć”?

„Tego nie mogę ci powiedzieć” Justyny Sznajder już w sprzedaży!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*