Wydawnictwo Kobiece

„The Crown” – nowy sezon i nowa książka!

Nikt nie ma już wątpliwości co do tego, że „The Crown” to prawdziwy popkulturowy fenomen. Jeżeli chcesz wiedzieć o serialu Netflixa jeszcze więcej, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – już niedługo pojawi się druga część oficjalnego serialowego przewodnika, prosto od Wydawnictwa Kobiecego.

Sekrety, które nie miały wyjść na jaw

Dzięki serialowi Netflixa, mnóstwo osób odkryło pilnie strzeżone sekrety brytyjskiej korony, ukrywane za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham i 10 Downing Street. Widzowie pokochali „The Crown”, choć nie zawsze było to w smak panującej brytyjskiej rodzinie królewskiej. Serial wyjawił wiele sekretów, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne!

Nowy sezon, nowa książka

Już jakiś czas temu oddałyśmy w Wasze ręce pierwszą część oficjalnego przewodnika po serialu. W naszej książce opisane były pierwsze lata młodej królowej Elżbiety II, sporo miejsca poświęcono także Winstonowi Churchillowi. Netflix zapowiedział właśnie listopadową premierę czwartego już sezonu, to więc doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie, co działo się w drugim i trzecim.

Tu znów z pomocą przychodzimy my. Premiera „The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 2” odbędzie się w przyszłym miesiącu. Wspólnie z konsultantem historycznym Robertem Laceyem przyjrzyjmy się burzliwym dekadom panowania brytyjskiej królowej. Będziemy świadkami kluczowych momentów społecznych, politycznych oraz osobistych. Nie zabraknie także głośnych wątków związanych z królewskim małżeństwem.

Aby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na premierę książki, sprawdźcie zwiastun nowego sezonu serialu „The Crown”!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*