Wydawnictwo Kobiece

TOP 5 MIEJSC NA CZYTANIE KSIĄŻEK

  1. ŁÓŻKO

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że wygodne umoszczenie się w pieleszach z dobrą lekturą poziomem przyjemności równa się innym rozkosznym rozrywkom 🙂 . Najwygodniej zainwestować w poręczną lampkę nocną, która zapewni odpowiedni dopływ światła i uczyni czytanie jeszcze łatwiejszym. Uwielbiamy!

Nasza propozycja: „Gracz

  1. KAWIARNIA

Pyszna, parująca kawa, swoisty gwar, który nie przeszkadza w lekturze i jest przyjemnym tłem do oddawania się wyobraźni oraz bliskość ludzi. To opcja dla osób kochających obecność innych. My, jako towarzyskie stworzenia, lubimy otaczać się żywymi istotami i siedząc w kawiarni z książką czujemy się wspaniale!

Nasza propozycja: „Córka doskonała

  1. ŁAWKA W OGRODZIE / PARKU

Kiedy jest ciepło, warto korzystać z uroków pogody. Skóra zaprasza witaminę D, a my zapraszamy umysł na wspaniałą rozrywkę. Świeże powietrze to doskonały towarzysz do czytania. Fajnie, że nam nie przeszkodzi, zaczynając nagle mówić na inny temat w punkcie kulminacyjnym. A i wrażenia estetyczne bywają przyjemne – zakład, że macie jakiś idealnie piękny zakątek w okolicy?

Nasza propozycja: „Strażnicy światła

  1. POCIĄG

Uwielbiamy to uczucie, kiedy z pozoru długa podróż mija wręcz za szybko, bo my dopiero rozkręciłyśmy się z lekturą! Wspaniały pęd za oknem, mnogość ludzi i dreszczyk ekscytacji – nigdy nie wiadomo na kogo trafisz, równomierny stukot i bohaterowie aktualnie czytanej książki! Wspaniałe połączenie!

Nasza propozycja: „Złota godzina

  1. PRZY UKOCHANEJ OSOBIE

Tu macie dowolność. Może to być zarówno kawiarnia, łóżko, ławka, pociąg, przystanek, kanapa czy nawet szczere pole. Opierając się o siebie plecami, trzymając w dłoniach książkę (czasem kompletnie różną niż bliski!), kochajcie się i czytajcie razem! Gwarantujemy – praktykowane, sprawdzone, wspaniałe. Ten moment kojącej ciszy i subtelnego połączenia umysłów jest niepowtarzalny.

Nasza propozycja: „Manwhore +1

A Wy? Gdzie lubicie czytać?


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*