Wydawnictwo Kobiece

„W cieniu narcyza” – uwolnij się od toksycznej relacji!

Przyszedł czas, aby uwolnić się z toksycznych relacji. Dzięki temu poradnikowi rozpoznasz osobowość narcystyczną i dowiesz się, jak bronić się przed zgubnym wpływem takich relacji. „W cieniu narcyza” Julie L. Hall w tłumaczeniu Matyldy Biernackiej – premiera już 25 sierpnia.

 

Jeśli rozpaczliwie pragniesz zrozumieć, czemu ktoś, kogo kochasz, jest tak podły, arogancki, pogardliwy, agresywny i egoistyczny, kiedy ty tak bardzo starasz się być troskliwy, uważny i dobry…

… ta książka jest dla ciebie. 

dr Margalis Fjelstad, psychoterapeutka

 

Bardzo prawdopodobne jest to, że chociaż raz w życiu zetknęłaś się z osobowością narcystyczną. W rodzinie, miejscu pracy, w związku – narcyzi są wśród nas! Chociaż coraz więcej mówi się o tym zaburzeniu osobowości, wciąż pozostaje ono w cieniu. Ukryte, niezrozumiane. Wiąże się z ogromną traumą dla tych, którzy go doświadczyli. Autorka „W cieniu narcyza”, Julie L. Hall, rzuca światło na niszczące doświadczenie przemocy narcystycznej oraz opisuję złożoną traumę, która z niego wynika.

Nie ma znaczenia to, czy masz narcystycznego członka rodziny, opuszczasz traumatyczny związek czy zmagasz się z okołonarcystyczną traumą. W tej książce bez wątpienia znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania w tym temacie:

  • Czy mój partner jest narcyzem?
  • Dlaczego wciąż przyciągam osobowości narcystyczne?
  • Co się dzieje w narcystycznej rodzinie?
  • Dlaczego jestem wyobcowany z mojego rodzeństwa?
  • Dlaczego tak trudno jest mi uwierzyć w siebie i optymistycznie spojrzeć w przyszłosć?
  • Co to jest CPTSD i czy ja je mam?

„W cieniu narcyza” – sprawdź to!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*