Wydawnictwo Kobiece

Więcej książek w naszej ofercie!

Ponad 120 nowych tytułów w portfolio Grupy Wydawnictwa Kobiece

Jako Wydawnictwo Kobiece pozyskaliśmy prawa do ponad 120 tytułów zarówno w tradycyjnych formatach, jak i wydania digitalowe: e-booki i audiobooki. Do portfolio Grupy Wydawnictwa Kobiece trafią między innymi książki takich autorek jak Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Jeż, Joanna Jagiełło, Barbara Supeł, Justyna Bednarek oraz wielu innych osób autorskich od ich dotychczasowego wydawcy.

„Poszerzenie oferty o te tytuły pozwoli nam na dalszy rozwój oraz umocnienie pozycji na rynku książki. Chciałabym podkreślić, że nasza wizja wydawnicza od lat opiera się na tworzeniu jakościowej i rozwijającej literatury skierowanej do różnych grup czytelników i wierzę, że dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiedzieć na ich potrzeby” – mówi Agnieszka Stankiewicz-Kierus, prezeska Wydawnictwa Kobiecego.

Wydawnictwo Kobiece powstało w Białymstoku w 2008 roku. Specjalizujemy się w literaturze obyczajowej, romansach, poradnikach oraz książkach dla dzieci i młodzieży. Na przestrzeni lat powołaliśmy do życia kolejne marki wydawnicze, takie jak: Niegrzeczne Książki (romanse, erotyka), MOVA (literatura piękna, kryminały i thrillery, literatura faktu), Young (literatura dla młodzieży) i Świetlik (literatura dziecięca).

Pełną listę tytułów, które zostały włączone do oferty, można zobaczyć tutaj:
https://bit.ly/3JGOHtj


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*