Wydawnictwo Kobiece

Wrześniowe premiery w Niegrzecznych Książkach

Lato odchodzi, a pogoda wydaje się NIE DO NAPRAWIENIA. Szczęśliwi ci, którym dane jest jeszcze wypoczywać W SŁOŃCU DUBAJU lub innym ciepłym miejscu. W Polsce słota rozpoczęła już swój DIABLI TANIEC, ale NIE POWINNIŚMY się martwić aurą, kiedy przed nami tyle rozgrzewających premier! Poznaj DZIEWCZYNĘ FENIKSA i NIEBEZPIECZNYCH MĘŻCZYZN! Odkryj SERCE OGNIA z nowymi tytułami Niegrzecznych Książek!

We wrześniu Niegrzeczne Książki przygotowały powieści uwielbianych zagranicznych autorek (Vi Keeland, Tijan), nowe książki pióra polskich pisarek (Emilii Szelest, Moniki Skabary, Moniki Magoskiej-Suchar) oraz niezwykłą antologią, której bohaterowie zapewnią rozrywkę na niejeden długi chłodny wieczór! Wybierz idealną dla siebie.

NIE DO NAPRAWIENIA

Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie miłośniczki twórczości topowej pisarki znanej m.in. z czytelniczych propozycji takich jak bestsellerowa seria Crew.

W SŁOŃCU DUBAJU

Diabelnie przystojny tajny agent, który zawsze dostaje to, czego pragnie. Anielsko piękna księżniczka, która jest gotowa na wszystko, by uciec przed aranżowanym małżeństwem. Niepohamowana namiętność, która sprowadzi na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Oto „W słońcu Dubaju”, pierwszy tom serii Agent Kelly.

DIABLI TANIEC

Magda, główna bohaterka powieści „Diabli taniec”, już nigdy więcej nie zamierza czuć się bezradna i słaba. Po rozwiązaniu sprawy, którą jej przełożeni od początku spisywali na straty trenuje techniki samoobrony. Tymczasem Damian wciąż walczy ze swoimi demonami – wie, że stoi na krawędzi i jeden krok wstecz może doprowadzić do ponownego upadku. Tylko bliskość Magdy działa na niego kojąco – a jednocześnie jest źródłem nieustającej męki. Zdaje sobie sprawę z tego, że kobieta ma narzeczonego i nigdy nie będzie jego.

NIE POWINNIŚMY

Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka bestsellerów znów proponuje nam historię, którą będziemy czytać z wypiekami na twarzy. Przygotujcie się na niesamowity, ekscytujący romans biurowy – „Nie powinniśmy”.

DZIEWCZYNA FENIKSA

Kiedy wydaje się, że nie masz już nic, nadchodzi czas, by sięgnąć po wszystko – jak Ava, bohaterka „Dziewczyny feniksa” Moniki Skabary. Ava zdążyła się przekonać, że na świecie nic nie jest pewne. Wielka miłość zakończyła się tragicznie, a ona samotnie zmaga się wychowaniem córki. Trudno jednak złamać tę kobietę, której życie nie szczędzi kolejnych ciosów. Macierzyństwo daje jej siłę, by spróbowała odmienić zły los. W poszukiwaniu pracy Ava trafia do studia tatuażu F&G Tattoo, gdzie poznaje nowych przyjaciół i znajduje swoje miejsce na ziemi.

NIEBEZPIECZNI MĘŻCZYŹNI

Dziesięć opowiadań, dziesięć niegrzecznych autorek, dziesięciu niezwykłych facetów, którzy na długo zagoszczą w snach czytelniczek. Odkryj historie zdeterminowanych mafiosów, szalonych motocyklistów, niepoprawnych kobieciarzy, bezwzględnych płatnych zabójców, nieobliczalnych stalkerów oraz drani z krwi i kości. „Niebezpieczni mężczyźni” to bilet na emocjonującą wyprawę – daleko od bezpiecznej codzienności, w towarzystwie tajemniczych i intrygująco groźnych mężczyzn, do świata, w którym rządzą namiętności. Odważysz się wyruszyć w tę podróż?

SERCE OGNIA

Na to czekały fanki niesamowitej „Krwi Zeusa”. Meredith Wild i Angel Payne powracają z kontynuacją. „Serce ognia” to opowieść o dobru i złu. Czas na historię miłości, która jest w stanie zwyciężyć WSZYSTKO…


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*