Wydawnictwo Kobiece

„Wszechświat cię wspiera” – zaufaj mu!

Wszechświat dobrze wie, co robi. Książka Gabrielle Bernstein to klucz, który pozwoli Ci odkryć, na jak wielkie wsparcie możesz liczyć!

Gabby Bernstein to przewodniczka duchowa młodego pokolenia. Autorka na co dzień prowadzi specjalistyczne kursy, które pomagają uczestnikom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu. Dzięki m.in. czerpaniu z energii Wszechświata i medytacji samej Gabby udało się wyjść z depresji.

Książka „Wszechświat cię wspiera” jest przewodnikiem pozwalającym czytelnikowi odkryć, że przeznaczeniem każdego człowieka jest szczęście. Publikacja składa się z opowieści i lekcji inspirowanych życiem i doświadczeniami autorki.

W swojej publikacji autorka proponuje liczne ćwiczenia, modlitwy, praktyki i medytacje, z których czytelnik może korzystać w dowolny sposób. Ufa, że każdy poczuje, co jest dla niego najlepsze, i do tych praktyk będzie powracał częściej. Poprzez zawarte w książce treści Gabrielle Bernstein ukazuje, jak pozbyć się wewnętrznych blokad, wytyczyć sobie jasny kierunek oraz sięgnąć po szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Uczy zamieniać lęk w wiarę i doświadczanie spełnienia, pomaga uwolnić się od potrzeby ciągłego kontrolowania swojego życia, wskazuje, jak osiągnąć poczucie swobody i pewności siebie. Dzięki lekturze każdy ma szansę odnaleźć energię Wszechświata oraz wykorzystać ją do odkrywania radości w chwilach zwątpienia.

ZAMÓW


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*