Wydawnictwo Kobiece

CO WZIĄĆ NA URLOP? NIE ZAPOMNIJ O…

Pakujesz się już?

Nie zapomnij o ubraniach nie wymagających prasowania, bluzie, wygodnych butach, kosmetykach w wersji mini, latarce, sprayu na komary, klapkach i ręczniku.

Podobno zawsze zapomina się o czymś z tej listy. Klapki lubią być pominięte. Nie dajmy się klątwie złośliwego obuwia pod prysznic!

Ach, zapomniałabym i nie waż się zapomnieć o dobrej książce! Bo się pogniewamy 😉 !

Dwie propozycje na dzisiaj:

MYŚL DO PRZYTULANIA

Dobre, bo polskie! Dobre, bo ciekawe. Dobre, bo romantyczne i lekkie.

O czym?

BAŚNIOWA OPOWIEŚĆ O KOBIECIE, KTÓRA POSTANAWIA RADYKALNIE ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE 

Hanka Pniewska prowadzi stateczne życie. Znudzona jego prozą i zmęczona liczeniem każdego grosza pozwala ponieść się chwili i odpowiada na niezwykle powściągliwe i tajemnicze ogłoszenie z propozycją pracy. Kierowana impulsem udaje się w podróż do siedziby firmy zielarskiej HerbMint, która zmieni jej całe życie. Trafia na przysłowiowy koniec świata, czyli do sielankowych Różanych Dołów.

Hanka rozpoczyna pracę w lokalnej bibliotece i w końcu czuje się spełniona. Delektując się błogim widokiem lokalnej natury oraz rozsmakowując w zagadkowej relacji z pewnym intrygującym brodaczem, zdaje się wreszcie szczęśliwa.

Kiedy wydaje się, że już lepiej być nie może, rzeczywistość jak z bajki zostaje obdarta z pozorów, a Różane Doły pokazują swoje mroczne oblicze.

 

TRZY I PÓŁ SEKUNDY

Wzruszające i oczyszczające! Dla kobiet wrażliwych, które lubią rozwijać empatię. Dodatkowo niespodziewanie romantyczne dzieło.

 

Wzruszająca opowieść, która pokazuje leczniczą moc nadziei

Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które prowadzi sielankowe życie na angielskiej prowincji, wychowując córeczkę Chloe. Mała dziewczynka jest ich oczkiem w głowie.

Wkrótce po trzecich urodzinach Chloe świat rodziny legnie w gruzach. Dziecko zapada nagle na sepsę, która na zawsze rozbija szczęśliwą rodzinę, odbierając rodzicom ukochaną córeczkę. Co trzy i pół sekundy podstępna choroba zabija jednego człowieka na świecie. Stojąc w obliczu niewyobrażalnej tragedii, Grace i Tom muszą nauczyć się radzić sobie z cierpieniem. Obydwoje za wszelką cenę będą starać się ocalić swoje serca i walczyć o wspólną przyszłość.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*