Wydawnictwo Kobiece

„Zakochani po uszy” w Bluff Point

Pierwsza część serii z merdającym ogonkiem w tle!

 

Jeśli zakochałeś się w psich bohaterach takich książek jak: „Był sobie pies” , „Psiego najlepszego” czy „Był sobie szczeniak. Ellie” * nie może zabraknąć Cię w Bluff Point! To świat wykreowany przez amerykańską autorkę bestsellerów Jenn McKinlay, gdzie miłość chodzi na czterech łapach!

Po tym jak Mac została porzucona przed ołtarzem, postanawia opuścić swoje rodzinne miasto Bluff Point.  Wraca dopiero po siedmiu latach, tylko ze względu na ślub jednej ze swoich przyjaciółek. To idealny moment, by raz na zawsze rozprawić się z bolesnymi wspomnieniami.

Brat przyszłej panny młodej, który od zawsze miał słabość do Mac, cieszy się na ich ponowne spotkanie podczas imprezy ślubnej. Gavin nie spodziewa się jednak, że ich ścieżki przetną się również w jego pracy – gabinecie weterynaryjnym. Mac znajduje wystraszonego pieska, małego boksera, a pomocy szuka właśnie u niego. Kobieta stara się odnaleźć nowy dom dla zwierzaka, ale czy zdecyduje się go oddać, skoro dzięki niemu może być bliżej Gavina?

 

„Zakochani po uszy” to pogodna historia o miłości dwóch dorosłych ludzi, którzy musza się nauczyć kochać od nowa.

A kto lepiej uleczy złamane serce niż czworonożny przyjaciel?

 

Przeczytaj fragment >>

Zamów swój egzemplarz TUTAJ

 

Jeśli tak jak Mac, zakochasz się w futrzanym przyjacielu i z żalem zamkniesz ostatnie karty strony – nic się nie martw! Autorka przygotowała jeszcze dwie, równie ciepłe historie z miasteczka w Bluff Point, a kolejna „Wyszczekana miłość” będzie do przeczytania już w październiku!

„Wyszczekana miłość”

 

*Miłośnicy kotów i innych puchatych radości są równie mile widziani!

 


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*