Wydawnictwo Kobiece

„Zgliszcza” [TRAILER]

Klaudia Muniak powraca z nową książką. „Zgliszcza” zainteresują wielbicieli trzymających w napięciu thrillerów! 

Człowiek zniszczył Ziemię – swoimi działaniami doprowadził do tego, że na planecie obumarła niemal cała roślinność i wyginęły zwierzęta. Powietrze jest tak zanieczyszczone, że nie da się swobodnie oddychać, mnożą się liczne choroby. Gatunek ludzki jest na skraju przetrwania.

Nina samotnie wychowuje synka i wciąż wspomina zmarłego przed dwoma laty męża. Strata jest tym boleśniejsza, że był on jednym z biologów pracujących nad innowacyjną procedurą, która może uratować ludzkość.  Jako wdowa po naukowcu Nina wraz z synem mogą w pierwszej kolejności przystąpić do programu medycznego. Jego końcowe rezultaty wciąż pozostają jednak niewiadomą. Udział w projekcie wiąże się z dużym ryzykiem, ale jeśli z niego zrezygnują, to również wkrótce czeka ich śmierć.

Jaką decyzję podejmie Nina? Czy położy na szali życie swoje i ukochanego dziecka?  
A co, jeśli to nie fatalne warunki klimatycznie ani procedura medyczna są dla nich największym niebezpieczeństwem…?

„Zgliszcza” to kolejna książka Klaudii Muniak, autorki doskonale znanej wielbicielom thrillerów. Autorka dobrze wie, jak poprowadzić fabułę i wciągnąć czytelników w jej sieć! Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszej propozycji wydawniczej. Warto się o tym przekonać!

Książkę można zamówić TUTAJ


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*