Wydawnictwo Kobiece

Zostań Niegrzeczną Autorką!

 

Grzeczne dziewczyny idą do nieba, a niegrzeczne… piszą książki.  Stwórz powieść, która podbije serca fanek erotyków i romansów. Przyszedł czas na prawdziwą Bad Girl w świecie gorących przystojniaków. Szukamy silnej bohaterki, piekielnej duszy w ciele anioła, twardej sztuki, która dyktuje warunki i wie, czego chce od życia. Myśli, że masz dla nas właśnie taką historię? Przesuwając palcami po klawiaturze, czujesz ogień tej opowieści?

Szukamy historii, która:

Jest spójna tematycznie z motywem przewodnim konkursu – postacią Bad Girl.

Jest oryginalną, nigdy wcześniej niepublikowaną historią wolną od wad prawnych (chcemy powieści, która nie ujrzała jeszcze światła dziennego ani w postaci publikacji papierowej, ani elektronicznej; takiej, która nie była nigdy dostępna w Internecie pod żadną postacią).

Ma nie mniej niż 8, ale nie więcej niż 10 arkuszy wydawniczych (1 arkusz wydawniczy = 40 tysięcy znaków).

Jest całkowicie i od podstaw napisana przez Ciebie.

Nie jest plagiatem, nie opiera się na żadnej istniejącej powieści, nie powiela znanych motywów i wątków.

Jest literackim debiutem.

Jest porywająca, gorąca, elektryzująca i zupełnie wyjątkowa – jak Ty!

 

Zwyciężczyni konkursu podpisze z nami umowę i dołączy do niepowtarzalnej grupy Niegrzecznych Autorek. Marzysz o tym? My również! Na powieści czekamy do 31 maja 2021 (do 23.59). Śledź nasze kanały na Facebooku i Instagramie – szykujemy garść wskazówek i porad – od nas i od naszych doświadczonych autorek. Bądź z nami i niech pomysły rozpalą Twoją wyobraźnię!

Wyślij swój debiut na adres niegrzeczneksiazki@gmail.com, w tytule wpisując Bad Girl. Do wiadomości prosimy o dodanie informacji:

Wyrażam zgodę na udział w konkursie na powieść Bad Girl i akceptuję regulamin konkursu.

Szczegóły regulaminu znajdziesz TUTAJ. Czekamy na Twoją historię!

Partnerem konkursu jest Księgarnia TaniaKsiazka.pl


2 thoughts on “Zostań Niegrzeczną Autorką!”

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*