Wydawnictwo Kobiece

#zŻyciaRedakcji 7 – czyli AKCJA INWENTARYZACJA!

Wszystkie dobre rzeczy, których jest dużo i jeszcze więcej, trzeba gdzieś gromadzić. Jeżeli to są ciepłe uczucia to gromadzą się wewnątrz człowieka. Kiedy jest ich jeszcze więcej, wychodzą na zewnątrz i dzielisz się nimi z całym światem. Dzieci gromadzą się w brzuchach swoich mam, czekając na cud narodzin. Torebki od herbat, którymi rozkoszujemy się do śniadania, gromadzą się w pudełku i w równym rządku czekają na spożytkowanie oraz podarowanie nam odrobiny gorąca i esencjonalnego smaku. Ludzie gromadzą się w kolejkach hipermarketów, kupując rozmaitości oraz korzystając z pogwiazdkowych wyprzedaży i polując na coś na Sylwestra.

A gdzie gromadzą się książki i gadżety Wydawnictwa?

W magazynie! Jakie to proste. Jednak jak wiadomo, koniec roku to czas porządków i podsumowań – i to nie tylko wewnętrznych – ale i tych bardziej codziennych, fizycznych.

Pewnie niektórzy wyobrażają sobie redakcję jako grupę damulek, które tylko siedzą w żakiecikach i popijając kawkę raz po raz stukają leniwie w klawiaturę. Nic bardziej mylnego! Równe babeczki z Kobiecego odziały za duże, ciepłe bluzy mężów i narzeczonych, przyozdobiły głowy wełnianymi czapkami, zakasały rękawy i poszły do palet pełnych dobrych rzeczy – NASZYCH KSIĄŻEK. A jest tam tak przenikliwie zimno, że szok. Uwierzcie. Kręciłyśmy się w obłoczkach pary lecącej z ust.

Liczeniu i podsumowywaniu nie było końca. Wszystko trzeba skalkulować co do jednej sztuki tak, aby zgadzało się to ze stanem magazynowym z systemu.

Brzmi nieźle, prawda? Ale my się zimy nie boimy! A co dopiero jakiegoś magazynu.

Podwójne skarpety i jazda! Przy okazji chciałybyśmy Was poinformować, że wszystkie zamówienia z naszej księgarni będą wysyłane od 5 stycznia, potrzebujemy kilka dni na generalne porządki 🙂

A jak u Was przed końcem roku? Leniwie i poświątecznie czy pracowicie i w gotowości?

Piszcie!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*