Wydawnictwo Kobiece

#zŻyciaRedakcji 8 – Postanowienie noworoczne: Więcej świętować!

To wspaniałe, kiedy pracuje się w grupie osób, które się lubi, ceni i z którymi można, przysłowiowo, konie kraść! My zostaliśmy obdarzeni szczęściem w postaci zgranej ekipy, z grona której na każdego możemy liczyć. Jak wiadomo początek roku to doskonały moment na postanowienia, zatem uroczyście POSTANAWIAMY celebrować naszą znajomość jeszcze bardziej i cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. W pracy i poza nią.

To zdrowe, motywujące i, nie oszukujmy się, szalenie przyjemne! Do sedna, drogie czytelniczki, już wyjaśniam o co mi chodzi.

Doskonale wiecie, że pracujemy w Wydawnictwie. Szał papierów, książek, makulatury to nasza codzienność, a zapach farby drukarskiej to aromat, od którego niewątpliwie się uzależniliśmy. Jako że jesteśmy niezwykle sympatyczni (i szalenie skromni, a co! ;-)) z naszymi kontrahentami również utrzymujemy bardzo miłe relacje. W okresie bożonarodzeniowym dostaliśmy moc kartek z życzeniami i gadżetów od, między innymi, drukarni. W pewnej paczce, która dotarła do nas w okolicach Gwiazdki, znalazł się on. Kusząco szeleszczący. Przyjemnie gładki. Pachnący świeżością. KALENDARZ w prezencie od współpracującej drukarni!

Powiesiliśmy go na ścianie z mocnym postanowieniem cieszenia się każdym dniem. W pewnym momencie naszła nas zabawna myśl. Złapaliśmy za marker i zaczęliśmy zaznaczać ważne wydarzenia. Zaczęło się oczywiście od urodzin wszystkich członków redakcji. No wiecie, nie można zapomnieć o takiej istotnej dacie. Przecież wtedy ktoś powinien przynieść ciasto! Próbowałam narysować przy każdej dacie urodzin mini-tort, ale według niektórych z daleka wygląda on jak znicz. No cóż, malarzem nie zostanę, ale mam inne talenty!

Od urodzin przeszło do innych istotnych dat. Czy wiedziałyście, że 7 stycznia obchodzimy Dzień Dziwaka? Każdy miesiąc był dla nas niemałym wyzwaniem, bo starałyśmy się znaleźć najciekawsze święto i skrupulatnie je zaznaczyć. Ile było przy tym śmiechu! Teraz wszystkie pilnie pracujemy, bo kalendarzowa misja spełniona. Jednak patrząc na zaznaczone dni mimowolnie się uśmiechamy.

Jeśli również w pracy macie fajną, zgraną ekipę, z którą można się wygłupiać, ale i poważnie porozmawiać, to tylko pozazdrościć!

Polecam zaznaczyć daty urodzin znajomych w kalendarzu. To miły gest, ale i urocza oraz użyteczna „przypominajka”.  Nie musicie, tak jak my, zapisywać, że 28 lipca to Dzień Kultu Masy Mięśniowej, ale polecam. Warto wiedzieć takie rzeczy!


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*