Wydawnictwo Kobiece

#zŻyciaRedakcji 3, czyli odkrywamy (prawie) wszystkie karty

Poniedziałek, godzina 8:00. Widzę, że Anna lekko podświadomie układa się do pozycji półleżącej na swoim eleganckim, czarnym, obrotowym fotelu i zdaje się, jakby zaraz miała do mnie wymamrotać: „Magda, jeszcze tylko 5 minut”. Myślę, trzeba działać.

– Ania, wiesz, że w przyszłym tygodniu już zaczyna się grudzień?

– A przestań, zawsze z tym nosem w kalendarzu. Jeszcze ponad dwa tygodnie.

– Za dwa tygodnie to już będą Mikołajki. Dajecie z tej okazji jakieś drobiazgi dzieciakom?

Zrywa się z fotela. Podchodzi do kalendarza. Takiego z okienkiem. Patrzy i nie wierzy. 

TO NIEMOŻLIWE

A jednak, możliwe. Ania codziennie przychodząc do pracy przesuwa okienko w naszym ściennym kalendarzu i robi to już chyba tak mechanicznie, że nie zawsze zwraca uwagę na to, co się w owym okienku znajduje. Grudzień zaczyna się już w przyszłym tygodniu. A od początku grudnia do Świąt już niedługa droga. My nie damy się zaskoczyć. O nie!

W tym roku postanowiłyśmy się zaopatrzyć w całą gamę gadżetów, które są idealną propozycją na prezent. Z niecierpliwością czekamy na dostawy, do końca przyszłego tygodnia wszystko powinno zostać dopięte na ostatni guzik 🙂 Wy też nie dajcie się zaskoczyć świątecznym zakupom na ostatnią chwilę tak, aby ostatnie dni przed Świętami można było poświęcić na lepienie pierogów i krojenie całej góry składników do sałatki jarzynowej.

Już niedługo pojawią się takie cuda:

bookiecik_wizual skok_w_bok_wizual3 torba_prawdziwej_wizual ZksiazkaKobiecedoTwarzy Kubek_Ksiazniczki_wizual

Okej, wracając do poniedziałkowego poranka. W tym czasie, kiedy Anna marketingowiec-do-zadań-specjalnych siedziała w ciężkim, przedświątecznym szoku, zawitała do nas Maja. Tej kobiecie początki tygodnia nie są straszne. Powiedziała tylko:

– Wy tu o Świętach, zakupach i pierogach, a nasz bohater czeka!

Ach, tak. Już niedługo poznacie nowego bohatera nowej książki i UWIERZCIE MI, że czegoś takiego (a raczej kogoś takiego), jeszcze u nas nie było. Będzie to bohater, którego pokochają wszyscy – naprawdę! Jestem przekonana, że skradnie Wasze serca i będziecie chciały go mieć przy sobie. Aby dodać nieco więcej tajemniczej aury, podpowiem Wam, że wiele wspólnego z nim ma hollywoodzki przystojniak, Bradley Cooper. 

zagadka

Jesteście ciekawe? Monitorujcie nasze zapowiedzi i facebooka, niedługo odkrywamy WSZYSTKIE karty 🙂

Magda


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*