Wydawnictwo Kobiece

Dla bibliotek

Jako osoby na co dzień zajmujące się wydawaniem książek, a jednocześnie czytelnicy, niezmiernie doceniamy pracę bibliotekarzy. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa w Polsce.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze książki były dopracowane w każdym calu, spełniając tym samym wymagania czytelników. W swojej ofercie mamy wiele ciekawych tytułów, począwszy od literatury obyczajowej przez książki młodzieżowe po poradniki kulinarne.

Jesteśmy otwarci na współpracę z bibliotekami, którym oferujemy atrakcyjne rabaty i dogodne formy wysyłki. Z przyjemnością wspieramy również placówki kulturalne dodatkowymi gadżetami, takimi jak zakładki, plakaty, materiały redakcyjne i promocyjne.

W celu prezentacji indywidualnie przygotowanej oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem: ksiegarnia@wydawnictwokobiece.pl

Aby otrzymywać najnowsze informacje o ciekawych premierach i promocjach, zachęcamy do założenia konta poprzez wypełnienie poniższego formularza:

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Wydawnictwo Kobiece. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Wydawnictwo Kobiece z siedzibą w Białymstoku, ul. Andersa 40A. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.