9788367069366_Easy-Resize.com
9788367069366_Easy-Resize.com

Ostatnia prawdziwa singielka

42,90 35,90

taniej o: 7,00 (16%)

Lauren Ho
  • tłumaczenie: Ryszard Oślizło
  • liczba stron: 448
  • oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Premiera 26 stycznia 2022

Rzuć się w wir szalonego i bajecznego życia współczesnego Singapuru, póki jeszcze masz czas. Zegar tyka, a ciotki tylko czekają, aż wyjdziesz za mąż.

Andrea Tang wiedzie życie jak ze snu. Jest prawniczką, przed nią szansa na awans. Ma trzydzieści lat, luksusowy apartament i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Bawi się w najpopularniejszych klubach Singapuru, a świat stoi przed nią otworem.

Na jej wizerunku jest tylko jedna mała rysa: jako jedyna z klanu Tangów wzięła ślubu, a jej wścibska chińsko-malezyjska rodzina nie może jej wybaczyć takiego dyshonoru! Co z tego, że Andrea wcale nie potrzebuje faceta do szczęścia?

Przewrotny los stawia na jej drodze nie jednego, a dwóch potencjalnych kandydatów na męża. Suresh Aditparan – irytujący i niezwykle przystojny kolega z pracy, z którym Andrea konkuruje o stanowisko, jest jednocześnie ostatnim mężczyzną na ziemi,  którego zaakceptowałaby jej rodzina. Za to Eric Deng – atrakcyjny, uroczy i bajecznie bogaty przedsiębiorca doskonale wpisuje się w profil idealnego małżonka według kryteriów klanu Tang.

Gdy rywalizacja w kancelarii staje się coraz bardziej zacięta, przyjaciele Andrei zasypują ją swoimi problemami, a rodzina z upodobaniem analizuje jej matrymonialne perspektywy, dziewczyna czuje, że dłużej tego nie wytrzyma. Czy w niekończącej się rozgrywce pomiędzy zadowalaniem innych a zadowalaniem siebie uda jej się wypracować kompromis?

„Ostatnia prawdziwa singielka” to przezabawna powieść o pogoni za szczęściem, przetrwaniu trzydziestki w nienaruszonym stanie psychoemocjonalnym oraz otwarciu się na miłość.

 

 

Lauren Ho jest zreformowaną radczynią prawną, która pisze zabawne historie. Pochodzi z Malezji, mieszkała w Wielkiej Brytanii, Francji i Luksemburgu, zanim przeniosła się z rodziną do Singapuru, gdzie rzekomo pracuje nad kolejną powieścią. „Ostatnia prawdziwa singielka” nie opowiada o  jej matce. W ogóle. Poważnie.

 

 

 

„Najzabawniejsza powieść romantyczna, jaką czytałam od bardzo dawna… Zgrabny styl, realistyczne postacie i wręcz idealne tempo akcji! Andrea skradła moje serce”.

– Beth O’Leary, autorka „Współlokatorów”

„Wielobarwny portret życia w Singapurze, pełen żywiołowych postaci, a do tego urocza główna bohaterka, której czytelnicy będą kibicować”.

 – Kirkus Reviews

„Błyskotliwa, pełna humoru historia miłosna autorstwa Lauren Ho z pewnością urzeknie fanów rom-comów”.

– Publishers Weekly

„Czarująca i zabawna. Dobry wybór dla fanów »The Hating Game«, »Bajecznie bogatych Azjatów« i młodych kobiet robiących karierę, które czują, że są na rozdrożu”.

– Booklist

 

Wydawnictwo

Wydawnictwo Kobiece

Autor

Lauren Ho

ISBN

978-83-67069-36-6

Rok wydania

2022

Format

135 x 205 mm

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

448

Tłumaczenie

Ryszard Oślizło

Tytuł oryginału

Last Tang Standing

Ean

9788367069366

Stan

nowa, pełnowartościowa

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “Ostatnia prawdziwa singielka”