Wydawnictwo Kobiece

10 ZNAKÓW MÓWIĄCYCH O TYM, ŻE JESTEŚ KSIĄŻKOHOLICZKĄ

Masz czasami podejrzenia, że jesteś uzależniona? Sprawdźmy.

Ile zdań o Tobie jest prawdziwych?

 1. Zdarza Ci się odwołać spotkanie z przyjaciółmi, bo jesteś w trakcie czytania dobrej książki i nie chce Ci się przerywać.
 2. Czytasz artykuły na stronie WYDAWNICTWA KOBIECEGO, które wydaje… surprise, surprise… książki. Oczywiście kiedy przypadkiem uda Ci się oderwać od lektury powieści.
 3. Kiedy ktoś mówi „nie lubię czytać”, robisz taką minę:

 1. Kalkulujesz wydatki nie pieniędzmi, a książkami. „O fajny sweter, ale w sumie kosztuje trzy książki. To chyba nie… Idę do księgarni”.
 2. Kiedy usłyszysz, że ktoś kocha tę samą książkę, co Ty, to nagle…

 1. Nie pamiętasz imion najsławniejszych piosenkarzy i aktorów, ale postacie ukochanych książek i ich autorzy to dla Ciebie sławy wszech czasów.
 2. Zdarzyło Ci się śmiertelnie obrazić na kogoś, kto oddał Ci pożyczoną książkę w gorszym stanie, niż ją dostał.
 3. Twoi bliscy wiedzą, że kiedy będą próbowali Ci przerwać podczas czytania W NAJLEPSZYM przypadku ich zignorujesz. Ale może skończyć się to również…

 1. Nigdy nie zdarzyło Ci się przejść koło księgarni i do niej nie zajść. A jeśli się zdarzyło, to czułaś jak niewidzialna nić zaciska się na Twoim sercu i ciągnie Cię z powrotem.

 

 1. Przyłapujesz się na myśli, że całkiem lubisz czekanie w kolejkach czy podróże środkami transportu, bo możesz sobie poczytać w spokoju.

 

Ile punktów Wam się zgadza? 🙂

Ja np. jestem na najlepszej drodze, żeby pozbyć się nałogu… Żartuję! Ale fakt, jestem na całkiem niezłej drodze. Drodze do księgarni. Ale ciii… 🙂


One thought on “10 ZNAKÓW MÓWIĄCYCH O TYM, ŻE JESTEŚ KSIĄŻKOHOLICZKĄ”

 1. Recenzjonistka

  Recenzjonistka zdecydowanie potwierdza. 10/10 się zgadza. Szerze nie znosi, gdy lekturę przerywa kontrola biletów. Z drugiej strony, gdyby nie komunikacja miejska, nie byłoby tyle czasu na czytanie… Książka jest obowiązkowym „elementem wyposażenia”. Ostatnio „Blackclash”.

  Reply

Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*