Wydawnictwo Kobiece

„Koreański masaż twarzy i ciała” – sprawdź to!

Chcesz mieć skórę w doskonałej formie? Na pewno! Poznaj nieinwazyjne techniki, które Cię do tego przybliżą.

To książka, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej dziewczyny zakręconej na punkcie tematyki beauty. A już szczególnie takiej, która ceni sobie naturalność i nieinwazyjne metody poprawiania urody. Sądziłaś, że to niemożliwe, aby bez ingerencji chirurga realnie wpłynąć na swój wygląd? Sięgnij po „Koreański masaż twarzy” Wee Soo Young.

Autorka w swojej książce przedstawia proste metody masowania, które pomagają wyszczuplić owal twarzy, pozbyć się bruzd nosowych, lwiej zmarszczki czy też uwydatnić kości policzkowe lub zniwelować drugi podbródek w naturalny, nieinwazyjny sposób! W ciągu całego naszego życia twarz i ciało ulegają nieustannym modyfikacjom: tkanki się przesuwają, zmieniają kształt i położenie. Zmiany te zachodzą w sposób naturalny i chociaż nie możemy ich zatrzymać, jesteśmy w stanie nadać im kierunek.

W książce znajdziesz 20 form masażu pozwalających osiągnąć przeróżne efekty, na przykład masaże kości pomagające uformować twarz i ciało czy masaże tkanek miękkich pomagających uporać się z podwójnym podbródkiem, opuchlizną lub opadającymi policzkami.

ZAMÓW


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*