Wydawnictwo Kobiece

Książki na wakacje – nasze propozycje

Sezon wakacyjny w pełni, a Ty jeszcze nie masz książki, która pojedzie z Tobą na urlop? Sprawdź nasze gorące propozycje.

Jaka powinna być idealna książka na wakacje? Zdajemy sobie sprawę z tego, że preferencje są różne. Niektórzy lubią zaczytywać się w horrorach i kryminałach, inni sięgają po Niegrzeczne Książki. My jednak wychodzimy z założenia, że warto zaproponować na ten czas coś lekkiego, zabawnego, ale i romantycznego oraz skłaniającego do wzruszeń. Właśnie taka jest nasza wakacyjna oferta.

Książki idealne na plażę

Emily Henry wie, jak bawić i wzruszać w najlepszym stylu. Przekonali się o tym wszyscy, którzy sięgnęli po Beach read oraz Ludzi, których spotykamy na wakacjach. Amerykańska bestsellerowa autorka słynie z lekkiego pióra, dzięki czemu całkiem poważne tematy porusza w sposób, który idealnie wpisuje się w letni klimat. Jeżeli szukasz książki, która jest wręcz stworzona do wakacyjnej walizki, to na pewno będzie to któryś z tych tytułów – lub od razu oba! Pięknie prezentują się razem na półce, a także na zdjęciach z wakacji. Książki Emily Henry zapewnią Ci długie godziny czytania podczas wypoczynku.

Miłośnicy kulinariów zdecydowanie powinni sięgnąć po Miłość ma smak halloumi autorstwa Ginger Jones. Biorąc pod uwagę to, że większość osób lubi zjeść coś dobrego, śmiało można uznać, że jest to książka dla wszystkich! A już na pewno dla fanów kuchni śródziemnomorskiej i lekkich romansów. To opowieść o dziewczynie, która pracuje w restauracji, gdzie nie czuje się doceniana. Kiedy sernik jej autorstwa zostaje podpisany imieniem kolegi, uznaje, że ma tego dość – czas rzucić tę robotę. Przy okazji rozstaje się również z chłopakiem. Okazuje się, że Freya – bo tak nazywa się nasza bohaterka – zakwalifikowała się do konkursu kulinarnego i wyruszy na nieziemsko piękną cypryjską wyspę… Co tam się wydarzy? Sprawdźcie!

Po serię Lato sięgają nie tylko nastolatki!

Znacie bestsellerową serię Chłopcy? Hit Jenny Han doczekał się nawet ekranizacji na Netflixie. Filmowi twórcy lubią tę autorkę, bo na Amazon Prime możemy oglądać już ekranizację serii Lato. Przeczytacie ją w naszym wydaniu! Belly cały rok czeka na wakacje. Wszystko, co najlepsze i magiczne, dzieje się właśnie podczas letnich miesięcy. To wtedy może spędzić czas z braćmi Fisher – Conradem i Jeremiahem. W jednym od dawna się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. Tym razem jest inaczej. Chłopcy przestają traktować Belly jak młodszą siostrę. Są to także ich ostatnie wakacje spędzone razem…


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*