Wydawnictwo Kobiece

Polecają Katarzyna Enerlich i Brygida Helbig

Zwilczona Adrianny Trzepioty – przepiękna opowieść o kobiecej intuicji, mazurskiej magii i potędze miłości. To książka niezwykła, trudna do zaszufladkowania i wymykająca się jasnym podziałom. Realizm miesza się tu z magią, by za chwilę przenieść czytelnika w zupełnie inne magiczne przestrzenie.

zwilczona

Bohaterka książki, Jaśmina, mieszka w malowniczym mazurskim miasteczku, w otoczeniu przepięknych lasów i jezior. Ma cudownego męża i córeczkę. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć jej poukładanego, spokojnego życia. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Jaśmina, za sprawą niezwykłych wydarzeń, doznaje przebudzenia i przechodzi totalną metamorfozę swojego wnętrza. To dzięki niej na nowo odnajduje tę cząstkę siebie, o której już dawno zapomniała.

Powieść Zwilczona to nie tylko opowieść o życiu Jaśminy. To także do bólu poruszająca lektura skłaniająca kobiety do głębszej refleksji nad własnym życiem; nad miejscem kobiet w społeczeństwie; nad tym, na ile realizują one własny potencjał. Tę niesamowitą opowieść można także określić mianem magicznego arrasu utkanego z przepięknych motywów jakby nie z tego świata. Mamy tu bowiem i Tarota Marsylskiego, i zioła, i przepisy kulinarne, i nawet mazurskie legendy, dzięki którym czytelniczki mogą odpłynąć w świat magii i cudownych spotkań z tym, co nieznane.

Lektura książki Adrianny Trzepioty to doświadczenie tego, o czym w głębi duszy marzy każda kobieta – zanurzenia się w świecie tajemnic, wszechpotężnej natury i niezwykłej miłości.

Dzięki takim książkom wierzy się jeszcze bardziej w niecodzienność codzienności.

– Katarzyna Enerlich

Książka ukazała się pod patronatem Imperium Kobiet, Business Woman & Life, Wróżki oraz Gwiazdy mówią.

zwilczonaAdrianna Trzepiota – z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Pochodzi ze Szczytna, malowniczego miasteczka  na Mazurach. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Miłośniczka kultury południowo-wschodniego Podlasia.

Spotkanie autorskie z Adrianną Trzepiotą odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, 
24 października o godz.12.00, sektor C 83.


Skomentuj

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*