Misja_na_Wyspie_Potworow_front_72dpi
Misja_na_Wyspie_Potworow_front_72dpi

Misja na Wyspie Potworów. Poradnik łowczyni potworów. Tom 3

39,90 31,90

taniej o: 8,00 (20%)

Joe Ballarini
  • tłumaczenie: Oślizło Ryszard
  • liczba stron: 288
  • oprawa: miękka
Premiera 18 stycznia 2023

„Misja na wyspie potworów” to trzecia część przygodowej dziecięcej serii Poradnik łowczyni potworów  

Przezabawna historia o tajnym stowarzyszeniu babysitterek, które już dawno dały sobie spokój z normalnością. 

W końcu czy można wieść proste życie, kiedy walczy się z potworami i dodatkowo pokonało się dwoje Boboludzi, najgroźniejszych z potwornej szajki, i ich przywódców?  

Prawdopodobnie nie. Kelly Ferguson znów wkracza do akcji i usiłuje uchronić dzieci przed największym niebezpieczeństwem znajdującym się na Wyspie Potworów. To tam rządzi najstraszniejszy z Boboludzi: Baron von Eisenvult, który zmienia porwane maluchy w prawdziwe bestie. 

Kelly i inne babysitterki zrobią wszystko, aby przywrócić dzieciom ludzką postać!  

MOCĄ ZAKONU BABYSITTEREK Z RHODE ISLAND ROZKAZUJEMY CI POTWORNIE DOBRZE SIĘ BAWIĆ. 

Seria Poradnik łowczyni potworów to przesympatyczna i zabawna przygodówka dla fanów Marty Kisiel i Brandona Mulla, w której dobro walczy ze złem. Na podstawie pierwszego tomu powstała świetnie przyjęta ekranizacja produkcji Netflixa. 

Wydawnictwo

Young

Autor

Joe Ballarini

ISBN

978-83-83211-63-3

Rok wydania

2023

Format

135 x 205 mm

Oprawa

miękka

Liczba stron

288

Tłumaczenie

Oślizło Ryszard

Tytuł oryginału

A Babysitter’s Guide to Monster Hunting #3: Mission to Monster Island

Ean

9788383211633

Stan

nowa, pełnowartościowa

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “Misja na Wyspie Potworów. Poradnik łowczyni potworów. Tom 3”